Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Plugin] FGSKZ - System skarbców gildyjnych na Twój serwer


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

{}---|  FGSKZ  |---{}


System skarbców gildyjnych na Twój serwer.


 


---------------------------------------------------------------


Informacje


---------------------------------------------------------------


Plugin dodaje na nasz serwer "skarbce gildyjne", czyli wirtualne skrzynki o wyznaczonej w configu wielkości, w których członkowie gildii, mogą przechowywać swoje cenne itemy.


Aby działać, plugin wymaga pluginu na gildie FunnyGuilds.


 


PS. Plugin był pisany "na szybko", więc nie spodziewajcie się fajerwerek w kodzie ;)


 


---------------------------------------------------------------


Komendy


---------------------------------------------------------------


» /skarbiec - Otwiera skarbiec Gildii.


» /skarbiec <TAG> - Otwiera skarbiec podanej Gildii. (fgskz.admin)


 


---------------------------------------------------------------


Film


---------------------------------------------------------------


http://www.youtube.com/watch?v=kxnDojDPsMw


 


---------------------------------------------------------------


Download & Skan


---------------------------------------------------------------


Download: http://hostuje.net/file.php?id=0e8beeb0ad2b9cb7fc6903e2ce73507d


 


Skan : https://www.virustotal.com/pl/url/453165f43a505f304d6202111d02462d267f6ccfa5197639d907d576ae90a65b/analysis/1456761389/


---------------------------------­


Survival: mc.KanibalZ.pl


---------------------------------­


Zapraszam.


 

Opublikowano

WOW PLUGIN A NIE SKYRPT xD

a co do kodziku to pytanko

po co to?

 

    Bukkit.getScheduler().runTaskLater(this, new Runnable()
    {
      public void run() {}
    }, 40L);
    Bukkit.getScheduler().runTaskLater(this, new Runnable()
    {
      public void run()
      {
        Bukkit.getScheduler().runTaskTimer(Main.getInst(), new Runnable()
        {
          public void run() {}
        }, 0L, 72000L);
      }
    }, 72000L);
    Bukkit.getScheduler().runTaskTimer(getInst(), new Runnable()
    {
      public void run()
      {
        if (Main.skarbce.isEmpty()) {
          return;
        }
        for (String s : Main.skarbce.keySet()) {
          if (GuildUtils.byTag(s.toUpperCase()) == null)
          {
            Main.getInst().getConfig().set("skarbce." + s.toLowerCase(), null);
            Main.skarbce.remove(s.toUpperCase());
          }
        }
      }
    }, 0L, 72000L);

Co ja tutaj robie...

Opublikowano
    Bukkit.getScheduler().runTaskLater(this, new Runnable() {
		public void run() { 
			 Bukkit.getScheduler().runTaskTimer(getInst(), new Runnable() {
	public void run() {
		Load.saveAll();
	}
}, 0, 20*60*60);
		}
	}, 60*60*20);
    Bukkit.getScheduler().runTaskTimer(getInst(), new Runnable() {
	public void run() {
		if(Main.skarbce.isEmpty())return;
		for(String s : Main.skarbce.keySet()){
			if(GuildUtils.byTag(s.toUpperCase())==null){
				getInst().getConfig().set("skarbce."+s.toLowerCase(), null);
				Main.skarbce.remove(s.toUpperCase());
			}
		}
	}
}, 0, 20*60*60); 

Zapisywanie skarbców (Dla bezpieczeństwa) i usuwanie skarbców których gildii już nie ma.

 

­

---------------------------------­


Survival: mc.KanibalZ.pl


---------------------------------­


Zapraszam.


 

Opublikowano
    Bukkit.getScheduler().runTaskLater(this, new Runnable() {
		public void run() { 
			 Bukkit.getScheduler().runTaskTimer(getInst(), new Runnable() {
	public void run() {
		Load.saveAll();
	}
}, 0, 20*60*60);
		}
	}, 60*60*20);
    Bukkit.getScheduler().runTaskTimer(getInst(), new Runnable() {
	public void run() {
		if(Main.skarbce.isEmpty())return;
		for(String s : Main.skarbce.keySet()){
			if(GuildUtils.byTag(s.toUpperCase())==null){
				getInst().getConfig().set("skarbce."+s.toLowerCase(), null);
				Main.skarbce.remove(s.toUpperCase());
			}
		}
	}
}, 0, 20*60*60); 

Zapisywanie skarbców (Dla bezpieczeństwa) i usuwanie skarbców których gildii już nie ma.

 

­

 

Ale..

Po co to w tasku?

 

Jakby nie było wystarczy przy stopie serwera. Małe prawdopodobieństwo, że padnie cała maszyna a praktycznie zerowe.

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

­@up Racja, ale wolałem to jednak wprowadzić dla czystego bezpieczeństwa ;) Lepiej dmuchać na zimne.

---------------------------------­


Survival: mc.KanibalZ.pl


---------------------------------­


Zapraszam.


 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@REF­

---------------------------------­


Survival: mc.KanibalZ.pl


---------------------------------­


Zapraszam.


 

Opublikowano

­Może lepiej żebym nie zaglądał w kod, bo zawału dostanę, patrząc na powyższe wycinki...

 

Jednak to zrobiłem... *wdech... wydech... wdech... wydech...*

JA P******E CZŁOWIEKU D:

Bukkit.getScheduler().runTaskLater(this, new Runnable() {
      public void run() {
        Load.load();
      }
    }
    , 40L);
    Bukkit.getScheduler().runTaskLater(this, new Runnable() {
      public void run() {
        Bukkit.getScheduler().runTaskTimer(Main.getInst(), new Runnable() {
          public void run() {
            Load.saveAll();
          }
        }
        , 0L, 72000L);
      }
    }
    , 72000L);
    Bukkit.getScheduler().runTaskTimer(getInst(), new Runnable() {
      public void run() {
        if (Main.skarbce.isEmpty()) return;
        for (String s : Main.skarbce.keySet())
          if (GuildUtils.byTag(s.toUpperCase()) == null) {
            Main.getInst().getConfig().set("skarbce." + s.toLowerCase(), null);
            Main.skarbce.remove(s.toUpperCase());
          }
      }
    }
    , 0L, 72000L);
  }

Nie dość że kompletnie jednowątkowe, to jeszcze bez sensu. Wystarczy zapisywać przy każdej edycji skarbca ;_; 

I to jeszcze 3 takie same schedulery... nie mogłeś jak już, tego "bezpiecznego zapisywania" wsadzić w jedno? 

Błagam cię, wypierdol to i zapisuj przy onDisable lub bezpieczniej - przy każdej modyfikacji skarbca...

"§8[§2FGSKZ§8] §7Gildia §a"

Nie, nie, nie, nie, nie i jeszcze raz k***a nie!

Wolne, złe i przerażające, w minecrafcie nie masz całego alfabetu kolorów tylko HEX (0-F), używaj na litość boską ChatColor.translateAlternateColorCodes();

 

Jedna, pierdolona żmija z warunków if/else... nic się doczytać nie można więc więcej błędów nie znajde, choć jest ich w pizdu.

Mnóstwo błędów językowych, i co najważniejsze - przeplatasz język angielski z polskim, i wygląda to conajmniej c*****o.

public static void saveSkarbiec(String tag, Inventory inv)

898971457707229827517.jpeg

 

Pozdrawiam, pls popraw te błędy bo na to się patrzeć nie da.

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Opublikowano

@up Poprawione.

---------------------------------­


Survival: mc.KanibalZ.pl


---------------------------------­


Zapraszam.


 

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

f5­

---------------------------------­


Survival: mc.KanibalZ.pl


---------------------------------­


Zapraszam.


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...