Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję kodu javy 7 na fake graczy.


Ceglikson

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W sumie to chyba niczym ale serwer mam postawiony na 7 więc obstawiam że lepiej by było jak by był pisany pod 7

 

A czym ten kod rozni sie na javie 7 a 8 ?

Opublikowano

 

Prościzna, wystarczy użyć prostej metody dodanej już w Bukkicie.

@EventHandler
public void onServerPing(ServerPingEvent e) {
     e.setMaxPlayers(Bukkit.getOnlinePlayers().length + 5);
}

 

Mi nie zabardzo o to się rozchodzi tylko o dodawanie graczy online że nigdy nie ma 0 a nie o dodanie do max graczy

 

W skrócie

 

Jezeli na serwerze jest np. 2 graczy to powinno pokazywać że jest 7/100 jak jest np. 10 graczy to że jest 17/100

Opublikowano

Można to zrobić jedynie za pomocą ProtocolLib lub bawiąc się packetami samemu (chociaż nie polecam, można łatwo coś zjebać). Inaczej nie da rady.

ProtocolLibrary.getProtocolManager().addPacketListener(
    new PacketAdapter(PacketAdapter.params(this, PacketType.Status.Server.OUT_SERVER_INFO).optionAsync()){
        @Override
        public void onPacketSending(PacketEvent event) {
            WrappedServerPing wsp = event.getPacket().getServerPings().read(0);
            wsp.setPlayersOnline(Bukkit.GetOnlinePlayers().length + 5);
        }
     }); 

Chyba najprostsza metoda.

 

­

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...