Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GreenHollow Polska Gildia zapraszamy


nefarius12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciał bym zaprosić uzytkowników mpcforum do polskiej gildi na greenhollow

 

Oferujemy

  • prywatny i stabliny teamspeak
  • Wszelaka pomoc dotyczonc gry i tp
  • Mila atmosfere 

oczekujemy 

  • Wzajemny szacunek nie chcemy sluchac jak obrazacie sie nawzajem (lub co gorsza kogos rodzicow) taka osoba zostanie zbanowana na teamspeaku i usunienta z gildi
  • TeamSpeak
  • Mninimum 45lv(jesli mniejszy pisac na pw)
  • Skladki na gildie 1gold 20 insygni co 3dni 10Soulstone co tydzien i tp
  • Zanim odejdziesz z gildi prosze informoj nas o tym

Frakcja Crimson Legion 

 

Jesli chcesz doloczyc do gildi napisz post w tym tamcie uzywajonc wzoru

Lv:

Nick w grze:

Czas jaki poswiecasz na gre:

 

 

 

Przepraszam za blendy mam w systemie przestawiony jezyk i nie moge robic polski

Opublikowano

Po 1 nie napisałeś na jakim serwerze macie tą gildię;

A po 2 We wzorze "podania" do gildii jest chyba jakiś błąd. Nie uważasz?

Opublikowano

Po 1 nie napisałeś na jakim serwerze macie tą gildię;

A po 2 We wzorze "podania" do gildii jest chyba jakiś błąd. Nie uważasz?

Przecież informacja o serwerze jest zawarta w nazwie tematu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...