Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Moja Opinia] Pukawka.pl - Serwery gier


Gość Borygard

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.
W tym temacie chciałbym was zachęcić do korzystania z usług firmy Pukawka która swoje usługi oferuje już od 2006 roku!
 
BANER468.gif

 

Serwis oferuje 3 wybory lokalizacji naszych usług:

  •  Polska - Warszawa (oferty MAX i LITE)  (ping)
  •  Polska - Olsztyn (oferta STARTER)  (ping)
  •  Francja (oferta EU) (ping)

Lecz nas interesują oferta TeamSpeak3. Co dostajemy?

  • Licencjonowane serwery (klik)
  • Stabilność połączenia
  • Rejestracja darmowej domeny *.gclan.pl
  • Autorski & Przejrzysty panel zarządzania
  • API SMS - do sklepu SMS. (Sklep by Klasskai)
  • Szybki & Wykwalifikowany Support

Czy to możliwe? Niskie ceny i stabilność? - Tak właśnie oferuje PUKAWKA.PL
 
Ceny na niektórych hostingach sięgają naprawę niebagatelnej ceny... Z pukawką jest inaczej!
Oferuje stabilne serwery, szybką pomoc za bardzo niskie ceny! TYLKO 56 GR ZA SLOT!
Oraz jako nieliczny hosting łatwo kupić portfel.pngjako wPLN ! ( czyli płacąc 50 zł można mieć aż 80-100 zł ! )
 
 


Screeny:

 

jHFaz5F.jpgNe6umNZ.jpg  UytuGFJ.jpg

 

Małe FAQ:

m2JU0b9.jpg

 

 

Kontakt z pukawką:

[1 ss] Odpisali po 23 zaledwie w 6 minut! [2 ss] I po minucie!

gEibhWv.jpgyFw1ORf.jpg

 

 

 

Moje pingi:

  • Kabel: SkJmtGQ.jpg
  • WI-FI: Sstvo3k.jpg
  • Stary bardzo Router WI-FI : pTQROjB.jpg

Skontaktuj się i dostosuj swój serwer z Pukawka.pl

BANER468.gif

Opublikowano

Z tą stabilnością to ja bym raczej nie przesadzał Pukawka była kiedyś dobra na prawdę ale na przełomie 1 roku się wszystko zmieniło i ja osobiście nie polecam tam serwery mają duże pingi ts3 cs 1.6 to na pewno i serwery laguja te serwery jest bardzo prosto położyć nie polecam

Opublikowano

Jaka cena taka stabilność, dodaj że nie oferują żadnej ochrony ddos, i że panel jest jaki jest - stąd taka cena.

 

Oni są dobrzy w serwerach gier ale o głosowych nie mają żadnego pojęcia.

Opublikowano

@Minik07 oraz @osobnik - panel mają przejrzysty i dużo w nim funkcji. Pingi duże? Mój ping na moim serwerze to 30 a u nich 15 :) No nie wiem gdzie widać te "wasze duże pingi". Stabilność tak samo jest okey + uprzedzam osoby które wchodzą na adres IP serwer podanego na screenie, że będę banował jak jeszcze raz 14 latek przyjdzie i będzie mi wyjeżdżał na "matkę".

 

Pozdrawiam, Borygard.

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...