Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Skrypt] Menu pokazujące itemy potrzebne na gildię


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie.

Chciałem wam  dzisiaj przedstawiać skrypt wykonany prze zemnie. Jest on na tryb Hardcore i pozwala na pokazanie itemków na gildię przez komendę /itemy

Skrypt jest krótki i łatwy lecz dla niektórych może przydatny.

Jeśli ktoś ma problem z nim proszę pisać chętnie odpowiem.

 

 

Link: http://pastebin.com/LwqV5vDk

Opublikowano

Nie, no. Poziom wykonania poprostu 10/10... Nie no żartuję. Nie można było zrobić zmiennych które umożliwiały by szybsze ustawienie własnych itemów na gildie? tzn: np: {@slot1} itp?

 

2/10, skrypt do wykonania w 3 minuty :)

Procesor: Intel Core i7-7700K 4.2GHz 8mb Płyta główna: Gigabyte AORUS Ga-Z270X-Gaming 5

Grafika: MSI GeForce GTX 1070 Gaming X 8gb GDDR5 (256 bit) <3 Ram: G.Skill Ripjaws V DDR4 16GB(2x8GB), 3200MHz, CL16 

Dysk HDD: Western Digital Red, 3.5'', 3TB, SATA/600, 64MB cache Dysk SSD: Crucial MX300 525GB Sata3

Chłodzenie: be Quiet! Dark Rock Pro 3 Zasilacz: Corsair RM550X 80+ GOLD 550W Obudowa: be Quiet! Pure Base 600 Window Black/Orange

 

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nie polecam kod beznadziejny :) skrypty lagują serwer

Służę pomocą również innym użytkownikom :) jak potrzeba pomocy zapraszam na pw na pewno pomogę

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...