Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ravia ile graczy i jakie ceny


kacperant1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

­Cen Ci dokładnie nie napiszę ale trochę drogo jest ;).

Więcej graczy na s2.

Na s1 może 500 może mniej.

Takie wypowiedzi powinny być odpowiednio nagradzane. S1 zostało połączone z S2 jakiś czas temu i gra tam ok. 1k osób.

 

Srij9JT.png

Opublikowano

­Cen Ci dokładnie nie napiszę ale trochę drogo jest ;).

Więcej graczy na s2.

Na s1 może 500 może mniej.

­

Nie wiem po co chcesz iść na moda MT2 pisząc ludziom  głupoty. 

 

 

Fuzja była i jest jeden server, graczy przekracza 1k i server będzie stabilny do końca, rynek jest unormowany. 

 

@kacperant1 tak wystarczy Ci tyle na podstawowe eq. 

bgfp marvelia.png

 

Uczeń
Opublikowano

a co jestem w stanie za 1kkk kupic?

fms +0 tygra +9 ebo +9 

akurat u mnie takie poszlo 

Opublikowano

a co jestem w stanie za 1kkk kupic?

Tydzień temu kupiłem fms+9 32sr yy+9 kd5 oraz ebo i kask na 21 wszystko9 i zostało jeszcze troche na skille (z 1kkk)

korona_kielce_signature_by_bastian07.png

BANDA ŚWIRÓW

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jeżeli jeszcze nie zdecydowałeś na jakim serwerze grać... to polecam Metin5 s1. Jest to Ciekawy serwer, z fajną fabuła gry ; ) Serwer jest stabilny, który stoi już od ponad 6 lat. Gra na nim nie wielka ilość graczy około, dwieście osób. Co do administracji to ostatnio były wybory na TGM`ów więc ogólnie jest 2 TGM / 2 GM / 1 GA / 1 HA co jest bardzo dużo jak na serwer, więc z administracją jak i uzyskaniem pomocy nie będzie problemem. Co do Eventów to są co dwa dni, Oxy / Górnicze / Szukanie GM`a / Bonusy Exp / Dropu / Zuo itp itd ; ) ... Co do bugów, to na dzień dzisiejszy nie ma, przynajmniej nie są zauważalne przy expieniu czy też w PvP czy różnych Dungeonach. Co do wbicia LvL`a to przystopujecie Cię exp od 135 lvl`a do 165 potem idzie bardzo fajnie, expienie nie jest monotonne, w między czasie możesz już robić EQ ; )

 

link do dowloadu : xyz

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...