Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy global lub serwer hard/medium na którym opłaca się zaczynać grę w 2016?


Nie Podexpie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie. Jaki serwer polecacie? Na jakich gracie? Nie grałem w metina kilka lat i chciałbym zacząć od nowa na jakimś globalu lub w miarę trudnym serwerze który będzie stabilny i nie usuną go za jakiś czas.

 

Pozdrawiam

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Ja gram na Diumarze i Etolinie dosyć dużo ludzi. Jednak jakbyś chciał priva to ravia i balmora najstabilniejsze (jak dotąd).

Opublikowano

A ja proponuje serwer Metin2.sg, jest to globalny serwer który utrzymuje się już od wielu wielu lat. Exp jest troszeczkę wyższy niż na PL'u, na początku dostajesz IS'a na tydzień, wszystkie przedmioty z IS można sprzedać człowieczkom. Ogólnie to jest dużo ciekawszy niż PL no i gra sporo osób :)

Opublikowano

Ja dołączam się do tematu, nie wiem jaki serwer wybrać.

Straciłem woja na diumarze 72 lv aura p z eq. Ale tam sa raczej pustki jak grałem.

Jak od początku do Negros / Samos / Tortuga.

 

­

Opublikowano

Ja polecam WoM. 

Rowniez stailny, chyba ponad rok juz stoi. 

Global. Masa graczy. Codzienne eventy. Międzynarodowy. 

Sporo mozliowsci zarobku. 

http://www.mpcforum.pl/topic/1310188-world-of-metin2-nz/

14.08.2010 - rejestracja


21.12.2011 - 500 postów (ProUser)


04.07.2012 - 600 postów


 3.11.2014 - 700 postów


7.04.2015 - 800 postów (Postmaker)


    5.07.2015 - 900 postów


10.10.2015 - 1000 postów


28.03.2016 - 1200 postów


16.02.2017 - 1500 postów

Opublikowano

Jeżeli serwer globalny to tylko Metin2.sg

Jeżeli jakiś priv typu hard to tylko Vesteris.pl

Opublikowano

Podobno ma wyjśc nowy serwer pl'a

ja gram na androsie dużo ludzi, dużo sklepów

 

Ja bym poczekał na serwer mpc #antaris

#JebacSygnatury

Opublikowano

­

Ja polecam WoM. 

Rowniez stailny, chyba ponad rok juz stoi. 

Global. Masa graczy. Codzienne eventy. Międzynarodowy. 

Sporo mozliowsci zarobku. 

http://www.mpcforum.pl/topic/1310188-world-of-metin2-nz/

 

Wom to nie global, co wam się we łbach pierdzieli ^.^

ps. A vesteris to nie hard

 

Negros najlepszy serwer pla

Opublikowano

Jeśli prywatny serwer "ala global" to tylko WOM2 ale serwer globalny to tylko Diumar (Diumar bo sam gram)  :v

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...