Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego mój serwer wyłącza się co 30 minut i są takie logi?


Turret

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
[09:37:33 INFO]: [AC] maciek157 -Angel (257)
>#
# A fatal error has been detected by the Java Runtime Environment:
#
#  SIGSEGV (0xb) at pc=0x00007f83341dbc29, pid=1283, tid=140201552512768
#
# JRE version: OpenJDK Runtime Environment (7.0_75-b13) (build 1.7.0_75-b13)
# Java VM: OpenJDK 64-Bit Server VM (24.75-b04 mixed mode linux-amd64 compressed oops)
# Derivative: IcedTea 2.5.4
# Distribution: Ubuntu 12.04 LTS, package 7u75-2.5.4-1~precise1
# Problematic frame:
# C  [sqlite-3.7.2-libsqlitejdbc.so+0x38c29]  sqlite3_reset+0x13
#
# Failed to write core dump. Core dumps have been disabled. To enable core dumping, try "ulimit -c unlimited" before starting Java again
#
# An error report file with more information is saved as:
# /home/nozofiles/s19678/server_files/hs_err_pid1283.log
#
# If you would like to submit a bug report, please include
# instructions on how to reproduce the bug and visit:
#   http://icedtea.classpath.org/bugzilla
# The crash happened outside the Java Virtual Machine in native code.
# See problematic frame for where to report the bug.
#
ash: line 4:  1283 Aborted                 java -Xincgc -Xmx16384M -XX:PermSize=1024M -XX:MaxPermSize=2048M -jar server.jar nogui

Znowu mam problemy na serwerze.

Taki oto log otrzymuje a serwer się wyłącza (co 30minut)

BARDZO PROSZĘ O POMOC.

Teraz to ja już nie wiem czy to są exploity czy wina pluginów. (pluginy na jave 7 bo nie ma na hosingu 8)

Veni, vidi, vici

I came, I saw, I conqered

Opublikowano

@up

To nie jest log tylko informacja....

 

Spróbuj tego ulimit -c unlimited jeśli to nie pomoże to /home/nozofiles/s19678/server_files/hs_err_pid1283.log znajdź ten log i zobacz co jest nie tak ;)

TheMinecraft

#LetsPlayOnceAgain

#TheMinecraft

Śledź nas na FaceBook/TheMinecraftpl!

 

 

Opublikowano

kompletnie nic w nim nie ma ? Daj ss lub tekst z tego logu ...

TheMinecraft

#LetsPlayOnceAgain

#TheMinecraft

Śledź nas na FaceBook/TheMinecraftpl!

 

 

Opublikowano

@blo1238 nie ma sensu są tylko informacje o tym że się wyłaczył z przyczyny procesora.

Myślę że to może być coś z maszyną

Veni, vidi, vici

I came, I saw, I conqered

Opublikowano

A może to po prostu wina Twojej konfiguracji serwera?

Pomijając fakt, że hosting działa na zasadzie prostej.

Jedna maszyna, 30 innych serwerów na jednej.. To nigdy nie było wydajne i nie będzie.

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

Nie pomożemy Ci, znając życie masz jakąś slotówkę i inicjacja serwera jest odgórna.

Pozostaje Ci wysłać jedynie ticket do supportu.

Opublikowano

Możliwe że maszyna lub przeciążenie jej. 

 

 

                Pozdrawiam Daniel P .

post-1476016-0-89420900-1457547098.png
 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...