Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Atak na serwer - jak go włączyć?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Problem:

Wbil typek na ts o nicku randomowym (ASDjaughoadg) i jego czas połączenia ts3 był 46 lat. Od razu wywaliło ts... nie da się go uruchomić z panelu putty ani restartu vps. @Gorzał - wgrałem od niego fixa ale i tak serwer nadal nie chce sie wlaczyć a w konsoli pisze ze jest włączony 

Opublikowano

Co ci w logach pisze?

 

I jaką masz wersję serwera?

W logach putty czy logach serwera? w putty ze server is running a w logach podam jutro

Opublikowano

Polecałbym zmienić wersje całego serwera na 3.0.12.2, gdyż w niej jest zawarta łatka na exploity z 3.0.12.1 oraz 3.0.12 ...

Nie polecam wgrywać żadnych zakodowanych plików, gdyż mogą otworzyć dodatkowe dziury, które później przyczyniają się  do wykorzystywania exploitów..

https://viotax.com/

Discord : dc.viotax.com

Anti-Bot & Anti-DDOS dla twojego serwera Minecraft!

Opublikowano

Polecałbym zmienić wersje całego serwera na 3.0.12.2, gdyż w niej jest zawarta łatka na exploity z 3.0.12.1 oraz 3.0.12 ...

Nie polecam wgrywać żadnych zakodowanych plików, gdyż mogą otworzyć dodatkowe dziury, które później przyczyniają się  do wykorzystywania exploitów..

Dałbyś rade dac mi caly wget bo jak chce pobrac najnowsza to po prostu nie chce sie pobrac

Opublikowano

 

Polecałbym zmienić wersje całego serwera na 3.0.12.2, gdyż w niej jest zawarta łatka na exploity z 3.0.12.1 oraz 3.0.12 ...

Nie polecam wgrywać żadnych zakodowanych plików, gdyż mogą otworzyć dodatkowe dziury, które później przyczyniają się  do wykorzystywania exploitów..

Dałbyś rade dac mi caly wget bo jak chce pobrac najnowsza to po prostu nie chce sie pobrac

 

32 bity :

wget http://dl.4players.de/ts/releases/3.0.12.2/teamspeak3-server_linux_x86-3.0.12.2.tar.bz2

64 bity : 

wget http://dl.4players.de/ts/releases/3.0.12.2/teamspeak3-server_linux_amd64-3.0.12.2.tar.bz2

Jeżeli masz nadal problem to zapraszam na : 

 

GG : 52122526

https://viotax.com/

Discord : dc.viotax.com

Anti-Bot & Anti-DDOS dla twojego serwera Minecraft!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...