Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wyświetlanie FPS po naciśnięciu TAB!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! ;)


 


Dziś pokaże wam jak umieścić net_graph tak aby uruchamiał się po wciśnięciu przycisku TAB. A po puszczeniu się wyłączał! ;)


 


post-1467581-0-04886400-1456582926.png


 


Całość prezentuje się tak:


 


post-1467581-0-83730000-1456582122_thumb.jpg


 


post-1467581-0-04886400-1456582926.png


 


A więc zabierajmy się do pracy! ;)


 


 


1. Pierwszym krokiem będzie wpisanie w konsole następujących komend: 


 


- net_graph "1"


- net_graphheight "9999"


- bind "TAB" "+scorenet"


- alias "+scorenet" "+showscores; net_graphheight 0"


- alias "-scorenet" "-showscores; net_graphheight 9999"


 


2. Następnym krokiem będzie dodanie do pliku: autoexec.cfg następujących komend:


 


- net_graph "1"

- net_graphheight "9999"

- bind "TAB" "+scorenet"

- alias "+scorenet" "+showscores; net_graphheight 0"

- alias "-scorenet" "-showscores; net_graphheight 9999"

- host_writeconfig

 

post-1467581-0-04886400-1456582926.png

 

aby całość wyglądała następująco:

 

post-1467581-0-30927600-1456582528.jpg

 

* Musimy pamiętać o dodaniu tych komend do pliku autoexec.cfg, aby zapobiec w przyszłości bugowaniu się tabeli. ;)

 

post-1467581-0-04886400-1456582926.png

 

Teraz nie zostało nam nic innego jak sprawdzić czy po naciśnięciu przycisku TAB nasza "tabelka informacyjna" działa! 

 

Pozdrawiam! ;) I zapraszam do oceny mojej pracy. Dodam, iż to mój pierwszy poradnik! ;)

 

 


 


 


Pomogłem?

:) Możesz dać "Lubię To!" ;)

Opublikowano

Jak dla mnie ten bind nie ma sensu, gdy trzymamy tab to nam fpsy spadają, więc nie pokzauje realjnej ilości

wjub1h.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...