Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mam liczne błędy graficzne w Wiedźminie 3.


Xaariel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie!
Kupilem wiedzmina 3 i od paru godzin po graniu w niego zaczely sie pojawiac bledy, np. niektorzy przeciwnicy maja przy hp -1, nie robia nic, nie da sie ich bic etc, czasami w miastach zebracy stoja bez nog, albo w ogole lataja. Dzisiaj mi sie zdarzylo cos takiego:post-928055-0-83046100-1456581267_thumb.png
Nie wiem jak moge zejsc z tego statku...

a przed chwila spadlem pod mape do wody, gdzie nie moglem sie ruszac ;x

Opublikowano

1) Bug z przeciwnikami z -1hp jest dość znany w Wiedźminie 3

2) Jaką masz kartę graficzną i czy masz do niej najnowsze sterowniki?

3) Sprawdzałeś spójność plików na Steam?

Opublikowano

1) Bug z przeciwnikami z -1hp jest dość znany w Wiedźminie 3

2) Jaką masz kartę graficzną i czy masz do niej najnowsze sterowniki?

3) Sprawdzałeś spójność plików na Steam?

gtx 950, mam sterowniki

nie mam wiedzmina na steam tylko na gogu

Opublikowano

Na Gogu też można naprawiać, tylko nie wiem za bardzo gdzie, bo nie mam GoG.

 

Sprawdzę na necie i edytuje. Musisz sobie sam znaleźć, bez zainstalowanego GoG`a trudno to znaleźć. 

 

 

@Edit

Którą masz wersje? 

Opublikowano

Na Gogu też można naprawiać, tylko nie wiem za bardzo gdzie, bo nie mam GoG.

 

Sprawdzę na necie i edytuje. Musisz sobie sam znaleźć, bez zainstalowanego GoG`a trudno to znaleźć. 

 

 

@Edit

Którą masz wersje? 

post-928055-0-07135200-1456585581_thumb.png

o to chodzilo?

Opublikowano

Po prostu daj Verify/Repair. To naprawia 90% problemów. Jeśli dalej coś jest nie tak, to sterowniki, albo nowa aktualizacja, ale najnowsza wersja raczej już działa. 

Opublikowano

Po prostu daj Verify/Repair. To naprawia 90% problemów. Jeśli dalej coś jest nie tak, to sterowniki, albo nowa aktualizacja, ale najnowsza wersja raczej już działa. 

tyle ze po repair i tak sporo rzeczy sie buguje, a dziury w podlodze dalej sa

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...