Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Explorer.Exe - Otwiera Się Okienko i Minimalizuje mi Gry.


KrafteGG

Pytanie

Opublikowano

Problem Jest taki że gdy tylko jest komputer on to na pasku otwiera się jakieś okienko które jest otwarte przez jakieś 2/4 sek.

Pisze mi tam Wyszukiwanie Problemu Czy jakoś tak.

2 opcje 

I jest jeszcze 1 problem czasami dzieje się takie coś że pojawia się czarny monitor czarny ekran i po 3 sek. pojawia się okienko w której piszą jakieś informacje nwm co tam dokładnie pisze ale wiem że jest tam przycisk do przywrucenia do pulpitu czy jakoś tak.

 

Ikonka ta która pojawia się na pasku przypomina 2 zębatki jak by od opcji w telefonie połączone i te okienko które jest na pulpicie pojawia się co jakieś 2/3 min . 

Wnerwia mnie to że minimalizuje mi gry typu cs:go..

Moje informacje na temat komputera:

Grafika: GeForce GTX 770

Pamięć: 8.00GB Pamięci RAM

Procesor: intel®Core™ i5-3330 CPU @ 3.00GHz

System: Windows 7 (64bit)(Premium)

 

Niepodam wam niestety ss'a z wyglądu tego okienka ponieważ gdy próbuje zrobić to to się odrazu zamyka

Proszę o pomoc robiłem skan komputera przez cały dzień i po wyskakiwaniu było 0 wirusów i niemam żadnych niepotrzebnych programów .

Próbowałem Adwcleaner i też nic:(

PROSZĘ O POMOC!

 

GwKVT9z.jpg

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...