-
👋 Witaj na MPCForum!
Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎
- ✅ Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
- ✅ Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
- ✅ System prywatnych wiadomości
- ✅ Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
- ✅ Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy
👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!
Zarejestruj się teraz
- 0

Pytanie
KrafteGG
KrafteGG
Problem Jest taki że gdy tylko jest komputer on to na pasku otwiera się jakieś okienko które jest otwarte przez jakieś 2/4 sek.
Pisze mi tam Wyszukiwanie Problemu Czy jakoś tak.
2 opcje
I jest jeszcze 1 problem czasami dzieje się takie coś że pojawia się czarny monitor czarny ekran i po 3 sek. pojawia się okienko w której piszą jakieś informacje nwm co tam dokładnie pisze ale wiem że jest tam przycisk do przywrucenia do pulpitu czy jakoś tak.
Ikonka ta która pojawia się na pasku przypomina 2 zębatki jak by od opcji w telefonie połączone i te okienko które jest na pulpicie pojawia się co jakieś 2/3 min .
Wnerwia mnie to że minimalizuje mi gry typu cs:go..
Moje informacje na temat komputera:
Grafika: GeForce GTX 770
Pamięć: 8.00GB Pamięci RAM
Procesor: intel®Core™ i5-3330 CPU @ 3.00GHz
System: Windows 7 (64bit)(Premium)
Niepodam wam niestety ss'a z wyglądu tego okienka ponieważ gdy próbuje zrobić to to się odrazu zamyka
Proszę o pomoc robiłem skan komputera przez cały dzień i po wyskakiwaniu było 0 wirusów i niemam żadnych niepotrzebnych programów .
Próbowałem Adwcleaner i też nic:(
PROSZĘ O POMOC!
1 odpowiedź na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.