Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BO1, MW2, MW3 - W którym jest najwięcej graczy, a w którym cheaterów?


kakako15

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Posiadam na steamie CoD: BO1,CoD mw2,CoD mw3 w którym jest najwięcej graczy oraz cheaterów?

Po czym sprawdzają że mam cheaty?

Jeżeli dostane bana za cheaty np: w BO1 to tylko w tej grze?

Opublikowano

Jeżeli chodzi o te 3 części które wymieniłeś, to najwięcej graczy jest w MW3, a potem MW2.

Jak słyszałem w MW2 jest bardzo dużo cheterów.

 

Jeżeli szukasz innej części to polecam zakupić BO2, bardzo dużo graczy. Cheatery są, ale jak ja grałem to nawet bardzo mało (miesiąc temu).

 

Co do Vac`a, to nie chce wprowadzać w błąd, ale jeżeli go dostaniesz, to chyba od razu na wszystkio. Tak jak w CS:GO.

Opublikowano

Posiadam na steamie CoD: BO1,CoD mw2,CoD mw3 w którym jest najwięcej graczy oraz cheaterów?

Po czym sprawdzają że mam cheaty?

Jeżeli dostane bana za cheaty np: w BO1 to tylko w tej grze?

Dostaniesz na wszystkie cody chronione vaciem, np. w mw1 który ma pb będziesz mógł grać.

Opublikowano

Co do bana to posiadam BO1 i MW3 na tym samym koncie i gdy dostałem Vaca na mw3 to na BO1 nie dostałem więc myślę że nie masz się czego obawiać

 

Jeśli chodzi o cheaty to według mnie najwięcej jest w MW3.

12Z3na4w70uNWDDFCGFCG.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...