Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na jakim trybie serwera Minecraft gralibyście? Propozycje.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam na jakim typie serwera gralibyście ? Zamierzam odalić serwer w minecraft i liczę na wasze propozycje .




Pozdrawiam.

We are legion, We do not forgive, We do not forget,Expect us!

6gboAN8.png?1
 
 
Opublikowano

Chętnie zagrałbym na jakimś dobrym serwerze Prison lub Zombie Apokalipsa, ponieważ serwery tego typu wymarły w Polsce.

Opublikowano

Chętnie zagrałbym na jakimś dobrym serwerze Prison lub Zombie Apokalipsa, ponieważ serwery tego typu wymarły w Polsce.

Nad serwerem Prison będzie troche roboty.Zobaczymy co inni powiedzą.

We are legion, We do not forgive, We do not forget,Expect us!

6gboAN8.png?1
 
 
Opublikowano

Freebuild lecz zrobiony na tyle dobrze jak to wyglądało po zamknięciu bety minecrafta. Jeśli nie to prison, mój ulubiony tryb z tych "nowszych".

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

Opublikowano

Co powiecie o klasycznym survivalu bez gildi itp ? + jak zginiesz możesz wejśc za godzine ? Duża reklama i myślę że byłoby to git.Do tego jakieś minigry lub serwer z samymi minigrami typu teamwar,survival games,paintball,the walls

We are legion, We do not forgive, We do not forget,Expect us!

6gboAN8.png?1
 
 
Opublikowano

Zanim jail zrobie to minie z miesiąc.Mam aktualnie pliki(autorskie) pod serwer minigames,survival(klasyczny),skyblock

We are legion, We do not forgive, We do not forget,Expect us!

6gboAN8.png?1
 
 
Opublikowano

Myślę, że tworzenie serwera typu EasyHardcore nie ma sensu. Jest bardzo duży takich "gówien". Polecam Ci ogarnąć coś w stylu Hardcore lub FreeBuild, powinno być spore zainteresowanie.  ;)

Opublikowano

Ja bardzo dobrze wspominam Freebuild + Gildie. Żadnego dropu z cobbla, żadnych stoniarek. Idziesz przed siebie 2000 kratek i szukasz jaskini pełnej rud. Dodatkowo bajery typu wykup miejsca pod sklep na specjalnym warpie itd.

POMOGŁEM? DAJ LAJKA!

Opublikowano

Ja bardzo dobrze wspominam Freebuild + Gildie. Żadnego dropu z cobbla, żadnych stoniarek. Idziesz przed siebie 2000 kratek i szukasz jaskini pełnej rud. Dodatkowo bajery typu wykup miejsca pod sklep na specjalnym warpie itd.

 

To były najlepsze czasy mojej gry w Minecraft!  :D

Opublikowano

Ok. Postanowione. Freebuild + Guild.

 

Będziesz miał do dyspozycji 2 działki :

1)Dla siebie gracza o wymiarach xxx

2)Dla gildi o wymiarach xxx

 

Będą tereny dla wojn dla gildi,rózne eventy itp.

 

Już dzisiaj powstanie zapowiedź serwera.

We are legion, We do not forgive, We do not forget,Expect us!

6gboAN8.png?1
 
 
Opublikowano

Ok. Postanowione. Freebuild + Guild.

 

Będziesz miał do dyspozycji 2 działki :

1)Dla siebie gracza o wymiarach xxx

2)Dla gildi o wymiarach xxx

 

Będą tereny dla wojn dla gildi,rózne eventy itp.

 

Już dzisiaj powstanie zapowiedź serwera.

Co masz na myśli mówiąc działka dla gildii? To co z oblężeniem zamków na mapie survivalowej? :P

POMOGŁEM? DAJ LAJKA!

Opublikowano

Ok. Postanowione. Freebuild + Guild.

 

Będziesz miał do dyspozycji 2 działki :

1)Dla siebie gracza o wymiarach xxx

2)Dla gildi o wymiarach xxx

 

Będą tereny dla wojn dla gildi,rózne eventy itp.

 

Już dzisiaj powstanie zapowiedź serwera.

Niesamowite. Podjął decyzję i za kilka minut już powstanie zapowiedź owego serwera, pewnie za trzy godziny serwer będzie już gotowy!

Też chciałbym tak umieć, serwer na pewno długo postoi (nawet nie ruszy).

@topic chętnie zagrałbym na dobrym skyblocku.

Mustang is maj konik


9EN2PJt.png

Opublikowano

 

Ok. Postanowione. Freebuild + Guild.

 

Będziesz miał do dyspozycji 2 działki :

1)Dla siebie gracza o wymiarach xxx

2)Dla gildi o wymiarach xxx

 

Będą tereny dla wojn dla gildi,rózne eventy itp.

 

Już dzisiaj powstanie zapowiedź serwera.

Niesamowite. Podjął decyzję i za kilka minut już powstanie zapowiedź owego serwera, pewnie za trzy godziny serwer będzie już gotowy!

Też chciałbym tak umieć, serwer na pewno długo postoi (nawet nie ruszy).

@topic chętnie zagrałbym na dobrym skyblocku.

 

Zapowiedź a start to 2 inne rzeczy.

We are legion, We do not forgive, We do not forget,Expect us!

6gboAN8.png?1
 
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...