Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Konto League of Legends EUNE


Gość NopeDotAvi2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa rzeczy: Konto League Of Legends, level 30, EUNE, unranked
Metoda kontaktu: Pod tym temat, poprzez PW
Opis rzeczy: Konto w grze League Of Legends, nie posiadam tylko 10 postaci, w placementach zostało 7 gier do rozegrania. Nick bez polskich znaków i cyferek.
Oczekiwana/oferowana cena: 70zł przelewem.
Zdjęcia/inne informacje:

Konto nigdy nie było banowane na czas, jedynie na czat.
Posiada nagrody za sezon 2, 3, 4 i 5.
W 4 sezonie miałem diament, a w 5 platynę.

Nieposiadane postacie: 2505014564276351351817.png (reszte mam)

Runy
Czerwone:

8533114564269781351817.png


Żółte:

7320114564269781351817.png


Niebieskie:

5654214564269781351817.png


Pomarańczowe (kwinty):

4416514564269781351817.png




Skiny:
- Riot Graves
- Lee Sin akolyta
- Lee sin muay thai
- Lee sin tradycyjny
- Lee sin pięść smoka
- Swain Tyran
- Swain z północny
- Kennen swamp master (z tego co kojarze, już się nie da kupić)
- Rageborn Mundo
- Panda Teemo
- Dreadknight Garen
- Twisted Fate Jack Of Hearts
- Judgment Kayle
- + tak jak pisałem skiny z nagród za sezony od 2 do 5

Dostępne Ikony: 5870614564276351351817.png
(jeszcze kilka mam dodatkowych)

10 stron z runami.

Konto sprzedaje wraz z emailem.

Ja sprzedaje tylko czas poświęcony na grę, konto samo w sobie jest własnością firmy Riot Games.

Opublikowano

Jesteś zainteresowany kontem Uplay z grą FarCry 4?
Mogę dorzucić konto w lolu 30lvl unranked 41 postaci, nieskonczone runki na AP. EUNE oczywiście :)

Opublikowano

Jesteś zainteresowany kontem Uplay z grą FarCry 4?

Mogę dorzucić konto w lolu 30lvl unranked 41 postaci, nieskonczone runki na AP. EUNE oczywiście :)

Nie jestem zainteresowany żadną wymianą.
Opublikowano

 

Jesteś zainteresowany kontem Uplay z grą FarCry 4?

Mogę dorzucić konto w lolu 30lvl unranked 41 postaci, nieskonczone runki na AP. EUNE oczywiście :)

Nie jestem zainteresowany żadną wymianą.

 

Pieniężną też nie? Kappa

To to konto, które wpadło ci do kibla?

Oczywiście polecam allegrowicza.

Opublikowano

Nazwa rzeczy: Konto League Of Legends, level 30, EUNE, unranked

Metoda kontaktu: Pod tym temat, poprzez PW

Opis rzeczy: Konto w grze League Of Legends, nie posiadam tylko 10 postaci, w placementach zostało 7 gier do rozegrania. Nick bez polskich znaków i cyferek.

Oczekiwana/oferowana cena: 70zł przelewem.

Zdjęcia/inne informacje:

 

Konto nigdy nie było banowane na czas, jedynie na czat.

Posiada nagrody za sezon 2, 3, 4 i 5.

W 4 sezonie miałem diament, a w 5 platynę.

 

Nieposiadane postacie: 2505014564276351351817.png (reszte mam)

 

Runy

Czerwone:

 

8533114564269781351817.png

 

Żółte:

 

7320114564269781351817.png

 

Niebieskie:

 

5654214564269781351817.png

 

Pomarańczowe (kwinty):

 

4416514564269781351817.png

 

 

 

Skiny:

- Riot Graves

- Lee Sin akolyta

- Lee sin muay thai

- Lee sin tradycyjny

- Lee sin pięść smoka

- Swain Tyran

- Swain z północny

- Kennen swamp master (z tego co kojarze, już się nie da kupić)

- Rageborn Mundo

- Panda Teemo

- Dreadknight Garen

- Twisted Fate Jack Of Hearts

- Judgment Kayle

- + tak jak pisałem skiny z nagród za sezony od 2 do 5

 

Dostępne Ikony: 5870614564276351351817.png

(jeszcze kilka mam dodatkowych)

 

10 stron z runami.

 

Konto sprzedaje wraz z emailem i danymi potrzebnymi do odzyskania konta.

 

Ja sprzedaje tylko czas poświęcony na grę, konto samo w sobie jest własnością firmy Riot Games.

 

Muszę niestety zrobić double posta, ponieważ jest coś nie tak z prywatnymi wiadomościami i nie można pisać. 

@NopeDotAvi2

Jesteś może ? Możemy się jakoś inaczej skontaktować ?

x


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...