Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GAMESCULT.EU | Nowa Definicja Łączenia


dominikoso

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo.png

✩ GAMESCULT.EU | Nowa Definicja Łączenia 

 

✩ Podstawowe Informacje o serwerze ✩

 

✩ IP SERWERA: gamescult.eu

 ✩ Forum Serwerowe: www.gamescult.eu

✩ Typ Licencji: Non-Profit License

✩ Ilość slotów: 512

 

✩ Dlaczego my? ✩


✩ Nasz serwer jest tworzony od graczy dla graczy, ponieważ Tylko ta grupa,

potrafi zrozumieć nasze grono.

✩ Posiadamy wyspecjalizowaną administrację, która posiada długoletni staż w swoim fachu.

✩ Nasz serwer stoi na naszej własnej maszynie, dzięki czemu mamy na nim pełną kontrolę.

✩ Korzystanie z naszego serwera jest w 100% darmowe

✩ Posiadamy Boty Muzyczne 24/7.

✩ Na naszym serwerze masz wiele typów kanałów do wyboru:

- Prywatne posiadające 4 podkanały (dostępne dla każdego),

- Rodzinne posiadające 6 podkanałów (dostępne od 7. użytkowników),

- Strefy (nielimitowane, przeznaczone dla grup zorganizowanych).
✩ Posiadamy PokeBot'a, abyś nie musiał długo czekać na Administratora.

✩ Nie posiadamy żadnych innych botów, ponieważ stawiamy na ludzi, nie skrypty.
✩ Każdy członek Administracji jest również użytkownikiem,

posiada jedynie więcej obowiązków.

✩ Jesteśmy otwarci na propozycje.

✩ Organizujemy Eventy i Turnieje

✩ No i najważniejsze, staramy zapewnić się Wam rodzinną atmosferę.

 

 

✩ Zapraszamy Gamescult.eu ✩

Opublikowano

Wszystko się zgadza,kanały prywatne to tylko nazwa, serwer jest w 100% darmowy dla użytkowników, więc wszystko jest Ok.

 Nie do końca iz serwer nie może być publiczny w sensie NPL jest licencja tylko ta organizacji lub małego klanu. z tego co wiem wasz serwer nie jest organizacja lub nie jesteście małym klanem. Życze powodzenia ale licencje możecie w taki sposób stracić.

Logo_IGracze.png

Opublikowano

@GGoldRock2k

Naszym celem jest łączenie graczy. A organizacje zrzeszające graczy to właśnie klany.

 

Nasz plan przy tworzeniu ts3 był następujący. Dołączając do nas (zostając na serwerze) stajesz się częścią rodziny (klanu). Jak to w rodzinie to od Ciebie zależy czy się z nią integrujesz czy nie (jesteś bliższą lub dalszą).

Jednak mimo wszystko dziękuję za wsparcie.

 

~Pozdrawiam Dominikoso

Opublikowano

Dodaliśmy bota, z kilkoma graficznymi usprawnieniami (Podziękowania dla @filippop1 za stworzenie i udostępnienie Bota). Jednak, nie złamaliśmy danego słowa - Żaden z nich nie zastępuje w żaden sposób administracji.
 

Pozdrawiamy i Zapraszamy GAMESCULT.EU.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Działamy teraz w 2 językach, dzięki czemu jesteśmy otwarci na całą Europę, a w przyszłości cały świat!

 

Dołącz do nas już dziś!!!

 

Pozdrawiamy Gamescult.eu

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Stale się rozrastamy i poszukjemy gildi, klanów etc. chętnych do współpracy.

 

Dołącz do Nas, i posiądź własną strefę.

 

Pozdrawiamy Gamescult.eu

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Tematy, które są nieaktywne przez okres 14 dni zostaną przeniesione do archiwum i będą tam dalej dostępne, jednak nie będzie można w nich odpowiadać.

 j

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...