Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego serwer nie robią aktualizacji do wersji 1.8?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bo graczom minecraft 1.8 laguje, bo crashuje, bo pvp się nie podoba, bo tablista się nie podoba, bo nic ciekawego na 1.8 nie ma.. and, and, and..

 

bo jest silnik który pozwala wbić od 1.7.x do 1.8.x, to po co przechodzić na 1.8 skoro gracze z 1.8 mogą wbić na 1.7? bo są pluginy które działają tylko na 1.7, bo polacy nie lubią zmian.

 

ale pociesze Cie. na 1.9, które ma podobno wyjść za 4 dni, wszyscy przejdą : P

czemu? bo z czasem gracze odkrywają luki które pozwalają kraszować serwerki, gdy w nowszych wersjach te luki są łatane, to o starsze nikt się nie troszczy i zostaną tylko te serwery które będą umiały sobie połatać, a że takich jest niewiele, no to wiadomo co będzie.

 

serwery będą przenoszone na nowsze wersje, a gdy wszystkie serwery będą pod nowsze wersje, to gracze chcąc/nie chcąc też przejdą na nowsze wersje. Wtedy na starych wersjach będzie grać tak mało graczy, że serwery upadną lub przejdą na nowsze wersje.

 

 

odpowiadając na twoje pytanie.

czemu nie przechodzą na 1.8?

 

Bo to polacy!

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

bo graczom minecraft 1.8 laguje, bo crashuje, bo pvp się nie podoba, bo tablista się nie podoba, bo nic ciekawego na 1.8 nie ma.. and, and, and..

 

bo jest silnik który pozwala wbić od 1.7.x do 1.8.x, to po co przechodzić na 1.8 skoro gracze z 1.8 mogą wbić na 1.7? bo są pluginy które działają tylko na 1.7, bo polacy nie lubią zmian.

 

ale pociesze Cie. na 1.9, które ma podobno wyjść za 4 dni, wszyscy przejdą : P

czemu? bo z czasem gracze odkrywają luki które pozwalają kraszować serwerki, gdy w nowszych wersjach te luki są łatane, to o starsze nikt się nie troszczy i zostaną tylko te serwery które będą umiały sobie połatać, a że takich jest niewiele, no to wiadomo co będzie.

 

serwery będą przenoszone na nowsze wersje, a gdy wszystkie serwery będą pod nowsze wersje, to gracze chcąc/nie chcąc też przejdą na nowsze wersje. Wtedy na starych wersjach będzie grać tak mało graczy, że serwery upadną lub przejdą na nowsze wersje.

 

 

odpowiadając na twoje pytanie.

czemu nie przechodzą na 1.8?

 

Bo to polacy!

Widziałem już głosowania czy chcą serwery na 1.7.10 czy na 1.9.

Zgadnac nie jest trudno, wybrali 1.7.10 bo w 1.9 strzały nowe, miecz inaczej sie wyciaga.....

 

Dlatego lepiej grać na serwerach amerykańskich, chociaż idą z biegiem czasu i do przodu, a nie siedzą w tym gównie cały czas.

Opublikowano

1.9 to będzie dobra aktualizacja, ale wymaga przyzwyczajenia się, trudno się dziwić że graczom nudzi się MC, skoro zostają przy starej wersji.

Myślę jednak, że 1.8 to była taka słaba aktualizacja i zobaczymy jak ludzie zareagują na 1.9, sam jeśli miałbym grać to wybrałbym 1.9.

Z tego co też zauważyłem to sporo ludzi nie aktualizuje już tych popularniejszych pluginów, co może mieć wpływ na zostanie przy tej starszej wersji.

Opublikowano

Bardzo dobre pytanie ;) Ludzie nie nie przenoszą swoich serwerów na 1.8, ponieważ boją się, że stracą graczy :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...