Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Metin zachowuje się jakby był zbugowany


Zbakane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otóż, pobrałem dwa privy i na każdym jest podobna sytuacja, wygląda to mniej więcej tak jakby grafika się "rozjechała"

Laptop ma 3 miesiące.

Grafika nvidia geforce 920M ale nie aktualizowałem sterowników ze względu na to ze w niedługim okresie przechodze na win 10 (obecnie mam win 8.1) i podejrzewam, że nic to nie pomoże ale zaraz spróbuję, próbowałem także zgodności systemu i nic.

 

*Stery zaktualizowane

Opublikowano

­Wejdz do gry i w opcjach systemowych zmien grafike z CPU na GPU, powinno pomóc.

Grafika jest na tyle zbugowana, że nie mogę się tam dostać, a poza tym co jak co ale Intel i3 powinien to dźwignąć 

Opublikowano

­

 

 

­Wejdz do gry i w opcjach systemowych zmien grafike z CPU na GPU, powinno pomóc.

Grafika jest na tyle zbugowana, że nie mogę się tam dostać, a poza tym co jak co ale Intel i3 powinien to dźwignąć 

 

A spróbuj wejść w ''config'' w folderze z grą i tam zmień w ''TNL'' na auto, albo z CPU na GPU.

Opublikowano

Grafiki nie zmienia się z poziomu gry, tylko w pliku konfiguracyjnym. Powinieneś mieć coś takiego w folderze z privem ;)

rLIi2GI.gif


 


"Wszyscy jesteśmy wariatami, tylko nie wszyscy jesteśmy zdiagnozowani"

Opublikowano

Grafiki nie zmienia się z poziomu gry, tylko w pliku konfiguracyjnym. Powinieneś mieć coś takiego w folderze z privem ;)

A co ja napisałem?

''A spróbuj wejść w ''config'' w folderze z grą i tam zmień w ''TNL'' na auto, albo z CPU na GPU.''

Opublikowano

­

 

 

­Wejdz do gry i w opcjach systemowych zmien grafike z CPU na GPU, powinno pomóc.

Grafika jest na tyle zbugowana, że nie mogę się tam dostać, a poza tym co jak co ale Intel i3 powinien to dźwignąć 

 

A spróbuj wejść w ''config'' w folderze z grą i tam zmień w ''TNL'' na auto, albo z CPU na GPU.

Dalej to samo, dodam, że postać normalnie się loguje, dźwięki słychać, czasami nawet wyświetli się już postać po zalogowaniu i zaktualizowałem stery

Opublikowano
Grafiki nie zmienia się z poziomu gry, tylko w pliku konfiguracyjnym. Powinieneś mieć coś takiego w folderze z privem ;)
A co ja napisałem?''A spróbuj wejść w ''config'' w folderze z grą i tam zmień w ''TNL'' na auto, albo z CPU na GPU.''
Kolego, sprawdź czas, w którym to napisałeś. Jak ja pisałem odpowiedź, to jeszcze nie było twojego wspomnianego posta ;)

rLIi2GI.gif


 


"Wszyscy jesteśmy wariatami, tylko nie wszyscy jesteśmy zdiagnozowani"

Opublikowano

A robiłeś coś w ustawieniach karty? Jak tak, to przywróć domyślne ustawienia

rLIi2GI.gif


 


"Wszyscy jesteśmy wariatami, tylko nie wszyscy jesteśmy zdiagnozowani"

Opublikowano

A robiłeś coś w ustawieniach karty? Jak tak, to przywróć domyślne ustawienia

w karcie nie robiłem nic ale orientuje się, że przy instalacji sterów trzeba było wyłączyć podpisywanie a ja tego nie zrobiłem(win 8) ale instalacja przebiegła pomyślnie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...