Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuje skryptu na wysłanie wiadomości


sepit22

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

proszę o pomoc przy użyciu komendy np /kupvip nick gracza

 

żeby pisało na chacie

 

---------------------------------------

             ip serwa

----------------------------------------

 

Gracz nick zakupił range vip dziękujemy

 

------------------------------------------

           ip serwa

--------------------------------------------

 

da się tak ?

ps chosting enerchest

 

 

 

Opublikowano

Nie lepiej zainstalować plugin MyCommand?

Mały poradnik: http://www.mpcforum.pl/topic/818376-plugin-mycommand/

 

Kod chyba coś w takim stylu powinien wyglądać.

'1':
command: /kupvip
type: text
text:
- '-----------'
- ' ip serwera'
- '-----------'
- ' Gracz &player zakupil range vip dziękujemy'
- '-----------'
- ' ip serwera'
- '-----------'



Gdzie &player zastąpi nick wpisującego komendę /kupvip

Opublikowano


command /kupvip [<text>]:

trigger:

if arg 1 is not set:

send "&cPodaj nick!" to player

else:

send "----------" to player

send " IP SERWERA" to player

send "----------" to player

send "" to player

send " &aGracz &6%arg 1% &azakupił rangę Vip. Dziękujemy!" to player

send "" to player

send "----------" to player

send " IP SERWERA" to player

send "----------" to player

stop

 

logo4b.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...