Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam skryptu na areny PvP dla kilku graczy.


jasio8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałbym aby ktoś napisał mi skrypt na arenki! Wiem że jest plugin 1vs1 ale tam nie ma możliwości aby 3/2 graczy było na arenie. Chyba wszystko opisałem. 

 

Komendy 1vs1:

- /1vs1 list <------ Lista aren 1vs1.

- /1vs1 join (nazwa areny) <------- Dołączanie do danej areny.

- /1vs1 leave <------- Opuszczanie areny.

- /1vs1 create 1 (nazwa areny) <------- Tworzenie pierwszego spawnu gracza.

- /1vs1 create 2 (nazwa areny) <------- Tworzenie drugiego spawnu gracza.

- /1vs1 remove spawn (nazwa areny) 1 <------- Usuwanie spawnu 1.

- /1vs1 remove spawn (nazwa areny) 2 <------- Usuwanie spawnu 2.

- /1vs1 add (nazwa itemu)  <------- Tą komendą dodawało by się itemy po wygranej rundzie.

- /1vs1 remove (nazwa itemu) <------- Tą komendą usuwało by się itemy po wygranej rundzie.

- /1vs1 item (item który sie trzyma w łapie dostają gracze którzy są na arenie) <------- Tą komendą dodawało by się item podczas klepy.

- /1vs1 reitem (usuwa sie item który jest zapisany) <------- Tą komendą usuwało by się item który ustawiło się w /1vs1 item.

Permisje 1vs1:

- wario.1vs1.create.1

- wario.1vs1.create.2

- wario.1vs1.remove.spawn.1

- wario.1vs1.remove.spawn.2

- wario.1vs1.add

- wario.1vs1.remove

- wario.1vs1.item

- wario.1vs1.reitem

Komendy 2vs2:

- /2vs2 list <------ Lista aren 2vs2.

- /2vs2 join (nazwa areny) <------- Dołączanie do danej areny.

- /2vs2 leave <------- Opuszczanie areny.

- /2vs2 create 1 (nazwa areny) <------- Tworzenie spawnu dla pierwszego teamu.

- /2vs2 create 2 (nazwa areny) <------- Tworzenie spawnu dla drugiego teamu.

- /2vs2 remove spawn (nazwa areny) 1 <------- Usuwanie spawnu 1.

- /2vs2 remove spawn (nazwa areny) 2 <------- Usuwanie spawnu 2.

- /2vs2 add (nazwa itemu)  <------- Tą komendą dodawało by się itemy po wygranej rundzie.

- /2vs2 remove (nazwa itemu) <------- Tą komendą usuwało by się itemy po wygranej rundzie.

- /2vs2 item (item który sie trzyma w łapie dostają gracze którzy są na arenie) <------- Tą komendą dodawało by się item podczas klepy.

- /2vs2 reitem (usuwa sie item który jest zapisany) <------- Tą komendą usuwało by się item który ustawiło się w /1vs1 item.

Permisje 2vs2:

- wario.2vs2.create.1

- wario.2vs2.create.2

- wario.2vs2.remove.spawn.1

- wario.2vs2.remove.spawn.2

- wario.2vs2.add

- wario.2vs2..remove

- wario.2vs2.item

- wario.2vs2.reitem

 

Komendy 3vs3:

- /3vs3 list <------ Lista aren 3vs3.

- /3vs3 join (nazwa areny) <------- Dołączanie do danej areny.

- /3vs3 leave <------- Opuszczanie areny.

- /3vs3 create 1 (nazwa areny) <------- Tworzenie spawnu dla pierwszego teamu.

- /3vs3 create 2 (nazwa areny) <------- Tworzenie spawnu dla drugiego teamu.

- /3vs3 remove spawn (nazwa areny) 1 <------- Usuwanie spawnu 1.

- /3vs3 remove spawn (nazwa areny) 2 <------- Usuwanie spawnu 2.

- /3vs3 add (nazwa itemu)  <------- Tą komendą dodawało by się itemy po wygranej rundzie.

- /3vs3 remove (nazwa itemu) <------- Tą komendą usuwało by się itemy po wygranej rundzie.

- /3vs3 item (item który sie trzyma w łapie dostają gracze którzy są na arenie) <------- Tą komendą dodawało by się item podczas klepy.

- /3vs3 reitem (usuwa sie item który jest zapisany) <------- Tą komendą usuwało by się item który ustawiło się w /1vs1 item.

Permisje 2vs2:

- wario.3vs3.create.1

- wario.3vs3.create.2

- wario.3vs3.remove.spawn.1

- wario.3vs3.remove.spawn.2

- wario.3vs3.add

- wario.3vs3.remove

- wario.3vs3.item

- wario.3vs3.reitem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...