Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy opłaca się zrobić taki serwer Minecraft E-HardHC?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy opłaca się robić serwer E-HardHC = ExtremeHardHC.?

Drop all 1%.

Diamenty będzie się dało wykopać złotym kilofem tylko drop 0.5%.

Paczka anticheat.?

Pełnoletni admini.?

autorskie skrypty/pluginy itp?

Opublikowano

Nie opłaca się robić.

Na żadnym HardCore bez reklamy nie zarobisz wiele i tylko będziesz dokładał do interesu ;]

 

Jeśli nie masz na serwer około 1500zł + to nawet nie próbuj bo i tak nic z tego nie wyjdzie.

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

Jeżeli miał bys bardzo dobrą reklame YouTuberow z 4 youtuberow ktorzy maja 6k+ widzow + reklamy na forach to wtedy coś by z tego było.

Opublikowano

Oczywiście, że NIE!

Drop all 1%

no spoko... taki sam procent na diament co na węgiel... Głupota!!!

Diamenty będzie się dało wykopać złotym kilofem tylko drop 0.5%

To w końcu co z tym drop 1%?  

Paczka anticheat.?

No chyba jedyna fajna rzecz, która by była na serwerze ale wątpię, że załatwisz paczkę.

Pełnoletni admini.?

No chyba to podstawa...

autorskie skrypty/pluginy itp?

Niepotrzebne są autorskie pluginy a tym bardziej skrypty jeszcze do takiego trybu... W internecie jest milion pluginów i jest naprawdę z czego wybierać. Jeśli nie znajdziesz dobrego programisty to nici z tego. Pisząc własne pluginy/skrypty jesteś narażony na potop błędów w kodzie.

 

 

 

Opublikowano

Nie oplaca sie, po co robin cos czego jest pelno. Poza tym przy takim dropie malo kto bedzie chcial grac. 

Nieregulaminowa sygnatura

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...