Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Podczas wchodzenia na serwer wyłącza się program


mocnny123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam nie miałem internetu przez 4 miechy no i 2 tygodnie podłączyli mi gdy chce wbić sobie na ts to po kilku minutach zawiesza mi się laptop i myślę że coś nie tak jest z tą ostatnią aktulizacją jak coś próbowałem reinstal oraz mam zaktulizowanego ts 

Opublikowano

Może za słabe łącze posiadasz albo serwer na którym siedzisz się wyłącza.

Opublikowano

Wątpie wczoraj grałem w lola miałem włączony skyp i chrome gram na laptopie i żadnych lagów a po drugie serwer nie wyłączają i zawiesza mi się na dobre laptop,myślę o pobraniu starszej wersji ale wtedy na serwer żaden nie wbije 

Opublikowano

­Speed test? Wyniki? A czy "blokada systemu *windows/linux*" ci nie blokuje dla ts3 neta?

P.S: Mi firewall blokuje mc :)

Opublikowano

@mocnny123

gdy chce wbić sobie na ts to po kilku minutach zawiesza mi się laptop

"Wbić", czyli program Ci się uruchamia, wpisujesz adres i crash - tak?

Zacznij od wyłączenia antywirusa i zapory systemowej.

Spróbuj również wejść na inny serwer TS, np. ts.MPCforum.pl.

Opublikowano

@mocnny123

gdy chce wbić sobie na ts to po kilku minutach zawiesza mi się laptop

"Wbić", czyli program Ci się uruchamia, wpisujesz adres i crash - tak?

Zacznij od wyłączenia antywirusa i zapory systemowej.

Spróbuj również wejść na inny serwer TS, np. ts.MPCforum.pl.

Nie wbija sobie na serwer ts i po kilku minutach zawiesza mi laptopa,myślę że coś mam z ramami ale nie wiem jak to sprawdzić 

Opublikowano

@mocnny123 - w menadżerze urządzeń masz podgląd statystyk. Spójrz na ilość/procent zużycia RAM. Również możesz tam nadać wyższy priorytet TeamSpeakowi wtedy nie będzie on brany pod uwagę przez jakiś czas.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...