Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss]cHHinol aka Hous versus Benek0708 aka pasztet


cHHinol

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

J**** wzory i tak się tu nic nie dzieje.

 

Dawaj lecimy 16-stka bez tematu.

 

2dni max na oddanie, nie oddasz - jesteś pizda i tyle. elson

Opublikowano

Ok.

Nie zamkniesz mnie w schematach, wykraczam poza nawiasy,
Potęguję siłę działań, choć żaden ze mnie matematyk.

Opublikowano
Dobra polecę spontan, nie chce mi się wysilać na pancze

bo teksty to jedyna opcja, w której możesz zaliczyć szesnastke

słodkie wersy na fejsbuniu, żeby laski mówiły, że rap jest śliczny

może po prostu napisz, że jesteś pizdą to chociaż będziesz autentyczny

skacze Ci ciśnienie jak widzisz panne z dupą 10 na 10

biznes jest w tym taki, że tylko sam ze soba możesz załatwić interes

uważasz się za boga ziomek syzyf by se z ciebie zrobił beke

bo ciężar wstydu po porażce to jedyne co uniesiesz

 

 

wstawiaj swoją ósemkę i lecimy dalej ez

Opublikowano

Pancz z szesnastkami nietrafiony, chciałeś być błyskotliwy?

bo nie schodzę z osiemnastek niczym felgi na Twej multipli.

Słodkie wersy jak magnez, ale wiesz, że nie podołasz

bo jesteś takim śmieciem, że każda panna daje Ci kosza.

Ciągle w moim cieniu na forum a światła w tunelu nie widać

miałeś rozpychać się tu łokciami a tu ciągle żal Ci dupę ściska.

Mówiłeś o Bogu, a sam modlisz się tu ciągle o profity

a porównują Cię do Boga, tylko kiedy usuniesz post z tablicy.

 

 

 

 

 

Jutro wstawię drugą ósemkę, na którą Ty odpowiesz.

Nie zamkniesz mnie w schematach, wykraczam poza nawiasy,
Potęguję siłę działań, choć żaden ze mnie matematyk.

Opublikowano

Po reszcie bedzie mozna dalej zdecydowac, kto ma moj mieczyk, WINCYJ DO POKMINIENIA CHLOPAKI, ja tyz ze wsi prosty chlop, ale no wiecie xD 

steam: /awesomeplayer1337

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...