Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję dobrych słuchawek do grania i słuchania muzyki


Seba0855

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie, poszukuję słuchawek maksymalnie do 300 zł. Głównie będę ich używał do grania, ale często też do słuchania muzyki w domu. Słuchawki mają być nauszne, najlepiej żeby całe ucho wchodziło do nausznika. Zależy mi na wygodzie (póki co mam krakeny i dla mnie są ok pod tym względem), ale głównie zależy mi na jakości dźwięku. Dobrze by było gdyby słuchawki były wyposażone w mikrofon. 

 

Taka uwaga, jeśli chcecie mi polecić jakieś bez mikrofonu to chciałbym, by ich cena nie przekraczała 250 zł.

9La1rOf.gif

Opublikowano

W tej cenie masz tylko Hyperx Cloud, rebrandy Takstarów Pro80. Sam je mam, wygodne słuchaweczki, dźwiękowo zrównoważone, jest trochę basu. Do tego dostajesz pokrowiec, mase przedłużek etc, i welurowe pady.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

W tej cenie masz tylko Hyperx Cloud, rebrandy Takstarów Pro80. Sam je mam, wygodne słuchaweczki, dźwiękowo zrównoważone, jest trochę basu. Do tego dostajesz pokrowiec, mase przedłużek etc, i welurowe pady.

Oglądałem kilka recenzji Hyperx Cloud i chyba się na nie zdecyduje, dzięki. :)

 

Tylko co do tych HyperX'ów, jaka jest różnica pomiędzy pierwszą wersją a drugą? Jest około 100 zł różnicy, które mógłbym w ostateczności dopłacić, ale nie wiem czym się wyróżniają. Warto?

9La1rOf.gif

Opublikowano

 

W tej cenie masz tylko Hyperx Cloud, rebrandy Takstarów Pro80. Sam je mam, wygodne słuchaweczki, dźwiękowo zrównoważone, jest trochę basu. Do tego dostajesz pokrowiec, mase przedłużek etc, i welurowe pady.

Oglądałem kilka recenzji Hyperx Cloud i chyba się na nie zdecyduje, dzięki. :)

 

Tylko co do tych HyperX'ów, jaka jest różnica pomiędzy pierwszą wersją a drugą? Jest około 100 zł różnicy, które mógłbym w ostateczności dopłacić, ale nie wiem czym się wyróżniają. Warto?

 

Druga ma karte dźwiękową na poziomie integry, nie warto.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...