Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka pytań odnośnie Huawei Y6.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam parę pytań odnośnie tego telefonu.

1. Wszedłem przez menedżer plików do urządzenia i zobaczyłem, że mam dużo czcionek. Chciałem sobie ustawić którąś z nich ale w ustawieniach nie ma żadnych opcji, które pozwalałyby mi tego dokonać.

2. Posiadam androida 5.1.1.

Chciałbym dowiedzieć się czy istnieje taka możliwość, żebym mógł nagrywać ekran.

W telefonie żadnych opcji do tego przeznaczonych nie posiadam, więc czy istnieją może jakieś aplikacje, które mi to by umożliwiły?

Próbowałem już niektórych z Google Playa, ale żadna z nich mi prawidłowo nie zadziałała.

Mój brat posiada telefon z androidem 4.4.4 i może nagrywać ekran, więc trochę się zdziwiłem faktem, że mimo lepszej wersji systemu ja nie mogę.

 

Proszę o jak najszybsze odpowiedzi na moje pytania, bo to dla mnie bardzo ważne.

Z góry dziękuję wszystkim ogarniętym ludziom, którzy mi pomogą.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Zrotuj telefon to sobie usuniesz czcionki czy niepotrzebne języki. 

 

Screnrekorderów nie brak w sklepie , większość niestety wymaga roota  dlatego nie działa.

 

Brat posiada TELEFON jak widać ma inny niż posiadasz Ty.

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Na kitkata screen recordery to tylko z rootem.

Na lollipopa masz pełno apek typu "NO-ROOT SCREEN RECORDER" itp.

 

Czcionki zainstalujesz za pomocą tego:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kapp.ifont&hl=pl

Jeśli nie zadziała... Też masz pełno aplikacji w Google Play.

#teams4bal

Opublikowano

 

 

Na kitkata screen recordery to tylko z rootem.

Na lollipopa masz pełno apek typu "NO-ROOT SCREEN RECORDER" itp.

 

Właśnie o to chodzi, że brat ma kitkata i posiada już wbudowaną opcję nagrywania ekranu.

U mnie na lolipopie tego nie ma.

 

Znalazłem kilka apek, które rzekomo nie wymagały roota, ale i tak mi nie zadziałały.

Wiesz może czy istnieją takie, które na 100% zadziałają?

A roota nie zrobię bo nie potrafię, a do komisu nie oddam bo mnie nie stać.

Opublikowano

 

Na kitkata screen recordery to tylko z rootem.

Na lollipopa masz pełno apek typu "NO-ROOT SCREEN RECORDER" itp.

Właśnie o to chodzi, że brat ma kitkata i posiada już wbudowaną opcję nagrywania ekranu.

U mnie na lolipopie tego nie ma.

 

Znalazłem kilka apek, które rzekomo nie wymagały roota, ale i tak mi nie zadziałały.

Wiesz może czy istnieją takie, które na 100% zadziałają?

A roota nie zrobię bo nie potrafię, a do komisu nie oddam bo mnie nie stać.

 

 

Co jest trudnego w zrobieniu roota?

Pobierasz kingroota, albo uzywasz KingoRoota na kompie. Wszystko samo się robi.

#teams4bal

Opublikowano

Na kitkata screen recordery to tylko z rootem.

Na lollipopa masz pełno apek typu "NO-ROOT SCREEN RECORDER" itp.

Właśnie o to chodzi, że brat ma kitkata i posiada już wbudowaną opcję nagrywania ekranu.

U mnie na lolipopie tego nie ma.

 

Znalazłem kilka apek, które rzekomo nie wymagały roota, ale i tak mi nie zadziałały.

Wiesz może czy istnieją takie, które na 100% zadziałają?

A roota nie zrobię bo nie potrafię, a do komisu nie oddam bo mnie nie stać.

 

Co jest trudnego w zrobieniu roota?

Pobierasz kingroota, albo uzywasz KingoRoota na kompie. Wszystko samo się robi.

O to chodzi, że Kingroot, Kingo Root, i inne programy tego typu mi nie działają.
Opublikowano

 

 

 

Na kitkata screen recordery to tylko z rootem.

Na lollipopa masz pełno apek typu "NO-ROOT SCREEN RECORDER" itp.

Właśnie o to chodzi, że brat ma kitkata i posiada już wbudowaną opcję nagrywania ekranu.

U mnie na lolipopie tego nie ma.

 

Znalazłem kilka apek, które rzekomo nie wymagały roota, ale i tak mi nie zadziałały.

Wiesz może czy istnieją takie, które na 100% zadziałają?

A roota nie zrobię bo nie potrafię, a do komisu nie oddam bo mnie nie stać.

 

Co jest trudnego w zrobieniu roota?

Pobierasz kingroota, albo uzywasz KingoRoota na kompie. Wszystko samo się robi.

 

O to chodzi, że Kingroot, Kingo Root, i inne programy tego typu mi nie działają.

 

Lollipop nie wymaga roota do nagrywania, wrzucam link do swojej listy programów, które na 99% zadziałają. Warto sprawdzić. 

https://androidbeztajemnic.wordpress.com/2015/05/04/top-7-najlepszych-aplikacji-do-nagrywania-ekranu-na-androida/

Roota poszukaj na XDA, na pewno są sposoby.

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

Na kitkata screen recordery to tylko z rootem.

Na lollipopa masz pełno apek typu "NO-ROOT SCREEN RECORDER" itp.

Właśnie o to chodzi, że brat ma kitkata i posiada już wbudowaną opcję nagrywania ekranu.

U mnie na lolipopie tego nie ma.

 

Znalazłem kilka apek, które rzekomo nie wymagały roota, ale i tak mi nie zadziałały.

Wiesz może czy istnieją takie, które na 100% zadziałają?

A roota nie zrobię bo nie potrafię, a do komisu nie oddam bo mnie nie stać.

 

 

Co jest trudnego w zrobieniu roota?

Pobierasz kingroota, albo uzywasz KingoRoota na kompie. Wszystko samo się robi.

 

O to chodzi, że Kingroot, Kingo Root, i inne programy tego typu mi nie działają.

 

Lollipop nie wymaga roota do nagrywania, wrzucam link do swojej listy programów, które na 99% zadziałają. Warto sprawdzić.

https://androidbeztajemnic.wordpress.com/2015/05/04/top-7-najlepszych-aplikacji-do-nagrywania-ekranu-na-androida/

Roota poszukaj na XDA, na pewno są sposoby.

Kiedyś pobierałem AZ Screen Recorder ale nie działało.

Przed chwilą pobrałem Ilosa, ale też nie działa.

Zostaje mi chyba tylko wziąć i zrobić roota, albo skorzystać tutoriala kolegi z tematu niżej i wgrać sobie androida 6.0.

Tam jest ponoć możliwość nagrywania ekranu.

Opublikowano

 

 

 

 

 

Na kitkata screen recordery to tylko z rootem.

Na lollipopa masz pełno apek typu "NO-ROOT SCREEN RECORDER" itp.

Właśnie o to chodzi, że brat ma kitkata i posiada już wbudowaną opcję nagrywania ekranu.

U mnie na lolipopie tego nie ma.

 

Znalazłem kilka apek, które rzekomo nie wymagały roota, ale i tak mi nie zadziałały.

Wiesz może czy istnieją takie, które na 100% zadziałają?

A roota nie zrobię bo nie potrafię, a do komisu nie oddam bo mnie nie stać.

 

Co jest trudnego w zrobieniu roota?

Pobierasz kingroota, albo uzywasz KingoRoota na kompie. Wszystko samo się robi.

O to chodzi, że Kingroot, Kingo Root, i inne programy tego typu mi nie działają.

Lollipop nie wymaga roota do nagrywania, wrzucam link do swojej listy programów, które na 99% zadziałają. Warto sprawdzić.

https://androidbeztajemnic.wordpress.com/2015/05/04/top-7-najlepszych-aplikacji-do-nagrywania-ekranu-na-androida/

Roota poszukaj na XDA, na pewno są sposoby.

Kiedyś pobierałem AZ Screen Recorder ale nie działało.

Przed chwilą pobrałem Ilosa, ale też nie działa.

Zostaje mi chyba tylko wziąć i zrobić roota, albo skorzystać tutoriala kolegi z tematu niżej i wgrać sobie androida 6.0.

Tam jest ponoć możliwość nagrywania ekranu.

To ciekawe, ja na androidzie 6.0.1 takiej możliwości nie posiadam. Odpowiedź jest prosta - Android nie posiada wbudowanego nagrywacza ekranu (przynajmniej nie stockowy).

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

Na kitkata screen recordery to tylko z rootem.

Na lollipopa masz pełno apek typu "NO-ROOT SCREEN RECORDER" itp.

Właśnie o to chodzi, że brat ma kitkata i posiada już wbudowaną opcję nagrywania ekranu.

U mnie na lolipopie tego nie ma.

 

Znalazłem kilka apek, które rzekomo nie wymagały roota, ale i tak mi nie zadziałały.

Wiesz może czy istnieją takie, które na 100% zadziałają?

A roota nie zrobię bo nie potrafię, a do komisu nie oddam bo mnie nie stać.

 

 

Co jest trudnego w zrobieniu roota?

Pobierasz kingroota, albo uzywasz KingoRoota na kompie. Wszystko samo się robi.

 

O to chodzi, że Kingroot, Kingo Root, i inne programy tego typu mi nie działają.

 

Lollipop nie wymaga roota do nagrywania, wrzucam link do swojej listy programów, które na 99% zadziałają. Warto sprawdzić.

https://androidbeztajemnic.wordpress.com/2015/05/04/top-7-najlepszych-aplikacji-do-nagrywania-ekranu-na-androida/

Roota poszukaj na XDA, na pewno są sposoby.

Kiedyś pobierałem AZ Screen Recorder ale nie działało.

Przed chwilą pobrałem Ilosa, ale też nie działa.

Zostaje mi chyba tylko wziąć i zrobić roota, albo skorzystać tutoriala kolegi z tematu niżej i wgrać sobie androida 6.0.

Tam jest ponoć możliwość nagrywania ekranu.

To ciekawe, ja na androidzie 6.0.1 takiej możliwości nie posiadam. Odpowiedź jest prosta - Android nie posiada wbudowanego nagrywacza ekranu (przynajmniej nie stockowy).
Na androidzie mojego brata jest taka możliwość.
Opublikowano

Odpuście sobie bezsensowne pieprzenie głupot, to wina głownie sprzętowa i z androidem ( systemem ) telefonów czyli producenta  że są takie problemy. Wcale nie muszą na nim działać aplikacje do nagrywania jeśli telefon nie ma roota albo aplikacja nie jest napisana specjalnie pod daną wersję telefonu. 

Android nie jest identyczny na każdym telefonie. np w Huawei Honor 6 działają wszystkie opcje łącznie z nagrywaniem ekranu bez problemu z rootem czy bez. 

 

UP. Nikogo nie obchodzi że twój brat ma nagrywanie jak wyraźnie napisałem ma INNY TELEFON i INNY SYSTEM , inne sterowniki, itp.  Nie ma przecież identycznego telefonu. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...