Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomoc dotycząca shaderów Minecraft na wersję 1.7.10


SonicHedgehogPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! (Jeśli to zły dział to przepraszam, przenieście ^^")

Mam mianowicie pytanie dotyczące Shaderów. Czy odpali mi paczka SEUS 10.2 Preview Ultra? Albo co najmniej SEUS 10.1 Standard?

Proszę to dla mnie ważne :)

Oto specyfikacja kompa:

 

System: Windows XP Professional 32-bit Dodatek Service Pack 3

CPU: AMD Phenom X4 9550
Agena 65nm Technology

RAM: 4,00GB Dual-Channel DDR2 @ 401MHz (6-6-6-18)

Procek: Gigabyte Technology Co. Ltd. M52L-S3 (Socket M2)

Grafika: (Monitor BenQ G2010W 1680x1050@60Hz) Karta graficzna: 1024MB NVIDIA GeForce 9500 GT (Gigabyte)

Dysk: 298GB Western Digital WDC WD32 00AAKS-00L9A SCSI Disk Device (SATA) HDD

Sterowniki optyczne: HL-DT-ST DVD-RAM GH22LS30 SCSI CdRom Device DTSOFT Virtual CdRom Device

Sterowniki/karta dźwiękowa: Realtek High Definition Audio

Wersja Javy: Java 8 Update 74

OpenGL 3.0  Direct X 9.0

 

Inne mody i wersja gry:

Minecraft 1.7.10

Minecraft Forge 10.13.4.1614-1.7.10

Optifine HD_U_D1 Ultra

Shaders Mod v2.3.31

Custom Steves Mod 1710-Beta

RenderPlayerAPI-1.7.10-1.0

 

Dodam że wszystkie sterowniki i programy są aktualne, dysk oraz rejestr czyszczony i defragmentowany

(programami CCleaner, Wise Disk Cleaner oraz Wise Registry Cleaner), zbędne pliki (obrazy, filmiki itp.) wywalone, a zbędne aplikacje

pozamykane. Przybyło dzięki temu do czystej gry 30-40 fps chociaż i tak gra odpala na pełnym ekranie 90-110fps a zmniejszonym formacie 230-300fps.

Gdy odpalam nawet najmniejsze shadery gra chodzi na 20-30fps a czasem gdy ładuję inne paczki, gra się całkiem zacina/ nie odpowiada

i trzeba ją wyłączyć menedżerem zadań.

POMOCY!!! :(

 

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Więcej fps nie dasz rady za słaby pc

 

lepiej zainstaluj słabsze shadery albo wgl ich nie włączaj

1149730ee7ddaf7UVMV7ZB.gif

Opublikowano

Shaderu SEUS to najbardziej wymagające shadery na twoim komputerze nie wyciśniesz więcej FPS poszukaj gorszych np, 

 
Wyniki wyszukiwania

Albo tak jak kolega wyżej napisał wgl ich nie uruchamiaj 

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...