Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Głośniki trzeszczą wysokimi tonami przy dużej głośności


Drenek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to dużo mówi. Akurat ten model tak ma. Badania Amerykańskich naukowców  to potwierdziły.

 

 

Jprdl, kto i jak ma Ci pomóc jeśli w ogóle prosisz o pomoc, bo z samego bełkotu, który wydukałeś można stwierdzić, że się chciałeś pochwalić, jeśli chodzi o pomoc to jak?! nawet nie opisałeś modelu/od kiedy to występuje itd. To jakbym Ci powiedział, że mi kobita drze jape i tyle, a domyśl się teraz dlaczego.

Jak masz głośniki za 10zł z biedry to się nie dziw.

 

Opublikowano

Jak wyżej, głównie badziewia zwane głośnikami kupowane po odpustach czy w sklepach zabawkowych powinny trzeszczeć już w połowie głośności. 

 

Najczęściej nawet dobre głośniki trzeszczą jeśli sygnał na nie podawany jest przesterowany, głównie z winy użytkownika który ustawia wyjście wzmocnienia z kompa na maksa ( wszystkie regulatory głośności podciągnięte do maksimum )  + jakieś pieprzone filtry w odtwarzaczach i poprawiacze jakości dźwięku .

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Fajnie że masz integrę duży plus za informację, głośniki tez masz zintegrowane że się nimi nie chwalisz ? 

 

Napisałem ci co masz a ty nawet nie raczyłeś sprawdzić. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...