Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomoc dla nieumiejącego w c++


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam próbuje od kilku dni odbezpieczyć ten plik .exe  zabezpieczony jest przez aplib który nie pozwala wgrywać dll potrzebuje 

http://www61.zippyshare.com/v/LcyLobCx/file.html

https://www.virustotal.com/en/file/ac9418f361612d8a7c6edd1991f1f79af0b938259611ad9cda5e4fefe7246720/analysis/

znalazłem tylko source potrzebne do odbezpieczania plików zabezpieczonych aplib z 2008 roku więc chyba trzeba użyć starej wersji c++ (na 2013 nie działa a na 2008 działa tyle wiem na pewno)

http://www47.zippyshare.com/v/KL5Wmpp2/file.html

https://www.virustotal.com/en/file/a71658322d9890795d339c2154b4894fbaaed3a6037552e3c218c870305dbd56/analysis/1456165648/

byłby ktoś miły i odbezpieczył mi ten plik?  Myśle że proszę o dużo ale sam nie wiem. Jeśli potrzebna będzie cała aplikacja a nie sam plik exe to proszę https://mega.nz/#!dFkAxZbS!ehEY1iOaPKNbKMsWxjDfvVwuScQXA2jW_h8HwFD-2jA

 

 

za pomoc mogę dać dychę a za zdradzenie sekretu 25zł

Maksymalnie 5 linii w sygnie.

Opublikowano

Mógłbyś sprecyzować troszeczkę temat, coś w stylu: "pomoc w odbezpieczaniu .exe", albo "jak odbezpieczyć .exe?", a nie: "pomoc dla nieumiejącego c++".

 

Także sama zawartość i problem..

 

Edit:

 

Starszej wersji C++?? C++ ma standardy, to się zgodzę, ale wersje? Może pomyliłeś z rożnymi rocznikami Visual Studio?

Opublikowano

chodziło o to że w microsoft visual c++ studio 2013 expert mi sie nie odpalił plik .sln a odpalił mi się w wersji 2008

 

@Edit

przepraszam jeśli p******e głupoty nie znam się na tym i próbuje się nauczyć a mi się nie chce bo potrzebuje tego tylko do tej czynności

Maksymalnie 5 linii w sygnie.

Opublikowano

chodziło o to że w microsoft visual c++ studio 2013 expert mi sie nie odpalił plik .sln a odpalił mi się w wersji 2008

 

@Edit

przepraszam jeśli p******e głupoty nie znam się na tym i próbuje się nauczyć a mi się nie chce bo potrzebuje tego tylko do tej czynności

Od tego jesteśmy, żeby sobie pomagać. :) Dlatego dałem pare uwag, żebyś też rozumiał o co chodzi w tym wszystkim. :)

 

Edit:

 

A co do tematu, sprecyzujesz mi co mam rozumieć poprzez słowo "odbezpieczyć"?

Opublikowano

 jest to pseudo-exec (plik bin zabezpieczony ze zmienioną końcówką na .exe) jest zabezpieczony packerem aPLIB w skrócie jest to packer który koduje plik bin na taki który zapobiega edytowaniu go przez konsumenta xD (autor koduje by osoba korzystająca z pliku nie mogła (mogła ale z trudem) edytować od tak w 5 sekund)

 

tak wygląda TEN spakowany plik bin zabezpieczony aplib

wBs6r3g.png

 

 

tak wygląda plik bin zabezpieczony packerem aplib dla przykładu (inny)

iZ6vJi3.png

a tak wygląda ten sam plik przykładowy odbezpieczony 

o2hVVIG.png

 

 

 

Potrzebuje ten plik o który mi chodzi odbezpieczyć tak samo jak samolub Exile odbezpieczył ten co pokazałem dla przykładu (nie wiem czym on odbezpieczył tym samym skryptem ale ta paczka co podałem to chyba jedyna sensowna którą udało mi się w necie znaleźć)

 

 

 

NIE UMIEM URUCHOMIĆ TEGO SKRYPTU TAK BY ODBEZPIECZYŁ TEN PLIK // MOŻLIWE ŻE TEN SKRYPT NIE DZIAŁA GDYŻ JEST MOŻLIWE ŻE NA STARĄ WERSJE APLIB ZOSTAŁ ZROBIONY

Maksymalnie 5 linii w sygnie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...