Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z mikrofonem - po kilku minutach nie działa


tomciopol

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :) TS3 używam od kilku dobrych lat tylko do rozmów z kolegami (przy wspólnym graniu). Mój problem polega na tym, że gdy odpalam jakąś gierkę to po jakimś czasie koledzy przestają mnie słyszeć. Gdy sprawdzam to przy mówieniu nie świeci się ta "kuleczka" przed nickiem. Szukałem rozwiązania w googlach i na różnych forach, ale nic nie pomogło :c Mam lapka:

Lenovo z510

i7 4702mq (4x 2,2 gHz)

grafika Nvidia Geforce 740m 

4gb RAM

wbudowany mikrofon (z którego korzystam)

Dodam iż używałem TS3 na laptopie kolegi (cały sprzęt ten sam poza prockiem) i wszystko płynnie śmigało. Przy moim problemie pomaga jedynie na nowo odpalenie programu, a jest to dosyć wkurzające co 5-10 minut :c Liczę na pomoc.

Z góry dzięki !! :)

 

P.S

Załączam jeszcze SS'a z ustawieniami audio.

post-451051-0-18029300-1456080834_thumb.png

Opublikowano

Włącz możliwość przejmowania przez aplikacje kontroli na urządzeniem i nadaj priorytet.

Podczas grania wydajność zintegrowanej karty jest zależna od zużycia procesora i stąd takie problemy.

 

IKjRITz.png

Opublikowano

Zapewne masz wersje 64 bitową systemu i komunikatora. Zainstaluj 32 bitową wersje i sprawdź czy komunikator łapie ten wbudowany mirkofon.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...