Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]ItemShop dla twojego serwera minecraft


bojawiem55

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sprzedam MCSHOP wersja 1.3

 

Opis sklepiku

Projekt MCSHOP jest sklepikiem tworzonym od podstaw. Dzięki dobremu kontaktowi z właścicielami serwerów minecraft wdrążyliśmy innowacyjne funkcję oraz zautomatyzowaliśmy wiele kroków

Co posiada:

  • Instalator/Aktualizator
  • Rozbudowany panel administracyjny
  • Płatności typu: SMS,PAYPAL,PRZELEW,PAYSAFECARD
  • Pełna integracja
  • Mobilność
  • Wiele rodzai styli co tworzy twój sklepik unikatowym!
  • Darmowe aktualizacje / Wbudowany aktualizator!
  • Statystyki zakupów
  • Wiele styli sklepiku

Aktualnie zintegrowany z ProftiSms,MintsHost,MineServ,FPSHOST,InterSMS,MicroSMS,HomePay (Możliwe dodanie innego api na życzenie za darmo)

Wygląd:

1.jpg

 

2.jpg

 

3.jpg

 

4.jpg

 

 

Instalacja sklepiku (film)

 

Demo:http://testujemymcshop.ihmc.pl/(Po hasło do panelu admina zapraszam na pw)

Cena:25zł (Do negocjacji)

Uwaga sprzedaje tylko 5 kopii sklepu!

 

Kontakt

Skype:danio2512 
GG:49674465
Email:[email protected] 

Opublikowano

Podrobione pod controlcraft - dziękuję ale nie skorzystam 

Jeżeli odpowiadasz na moją odpowiedź użyj opcji "Cytuj" lub oznacz mnie w poście @adam23450

 

Opublikowano

Najlepsza obsługa na świecie O_O . Wszystko ładnie, nowe API dopisane po 30 minutach w dodatku pomoc perfekcyjna. Polecam jak najbardziej!

 

 

test

 

 

Opublikowano

Witam,możliwość zakupu ostatnich licencji 12.03.2016


Potem sklepik będzie testowany przez obecne serwery posiadające go aby wykluczyć błędy i wypuścić finalną wersje 1.4


Pozdrawiam


  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Brak aktywności od miesiąca, archiwum.

 

Jeśli nadal jesteś zainteresowany tematem, to napisz prywatną wiadomość

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...