Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Nowy dział Rainbow Six Siege


Gość Majoreq.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Majoreq.
Opublikowano

Z tego co wiem, to R6: Siege cieszy się dość dużą popularnośćią, więc może powstanie taki dział? Jeśli dział o R6:S się przyjmie, to można zrobić dział "Tom Clancy's" i poddział R6:S i The Division, której niedługo ma być premiera.

Opublikowano

A to coś takiego istnieje?

Nie widziałem na forum żadnej wzmianki na ten temat.

 

Nie.

Gość Majoreq.
Opublikowano

A to coś takiego istnieje?

Nie widziałem na forum żadnej wzmianki na ten temat.

 

Nie.

 Widać na forum są ślepi.

http://www.mpcforum.pl/topic/1492554-sotw49/

http://www.mpcforum.pl/topic/1503929-szukam-ekipy-do-rainbow-six-siege/?view=findpost&p=12724912&hl=%2Brainbow+%2Bsix

http://www.mpcforum.pl/topic/1498555-rainbow-six-siege-czy-b%C4%99d%C4%99-w-stanie-gra%C4%87-z-koleg%C4%85/?hl=%2Brainbow+%2Bsix#entry12685317

http://www.mpcforum.pl/topic/1510757-rainbow-6-siege-turnieje/?hl=rainbow#entry12782271

http://www.mpcforum.pl/topic/1492715-tom-clancys-rainbow-six-siege-mega-gratis/?hl=rainbow#entry12732690

 

W 1 minutę dałem ci kilka linków do tematów z R6. Siedź sobie w dziale o TeamSpeaku i nie bądź pesymistą.

 

 

@Zavetti na forum są również płatne gry. Na przykład GTA, CoD czy Battlefield. Większość strzelanek jest płatnych. Komu chce się robić za pół-darmo? Też podzielam twoje zdanie, gra jest z*******a. Trzeba dać jej szansę. Jak się nie sprawdzi można dać do Innych gier. Spróbować trzeba.

@Cloute może uzasadnij?

Opublikowano

Tak, gra ma warunki, zeby nie zostala szybko zapomniana, jak forumki beda grac i gadac o niej, to czemu nie? Gdyby cos zawsze mozna usunac dzial

steam: /awesomeplayer1337

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...