Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dziwne dotknięcia przy dłuższej nieaktywności.


Gość RakNieBoRak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. 


Od kilku tygodni pokazuje mi sie dziwne dotknięcia na ekranie. Są one prawdopodobne spowodowane dłuższą nie aktywnością. 


Dodam takze, że nie podczas błędu nie można wyciszyć telefonu.


 


Podaję gdzie to występuje: 


 


1993214560156361010629.jpeg


 


W telefonie mam włączone dotknięcia, więc one tam występują.


Opublikowano

A jak to dokładnie wygląda? Mógłbyś zrobić zdjęcie innym telefonem?

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

A jak to dokładnie wygląda? Mógłbyś zrobić zdjęcie innym telefonem?

 

(tu było zdjęcie)

Opublikowano

Też podobnie mam na laptopie dotykowym i bez wymiany się nie obejdzie digitizera.

 

Głownie powoduje to wilgoć której nie całkiem można się pozbyć z pomiędzy warstw ditizera, czasem jakaś część np śrubka czy nawet śmieć który dostał się w czasie skręcania i powoduje delikatne wygięcie ekranu.  

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Też podobnie mam na laptopie dotykowym i bez wymiany się nie obejdzie digitizera.

 

Głownie powoduje to wilgoć której nie całkiem można się pozbyć z pomiędzy warstw ditizera, czasem jakaś część np śrubka czy nawet śmieć który dostał się w czasie skręcania i powoduje delikatne wygięcie ekranu.  

@Razeer123

 

Dobra, temat powraca. :yay: :yay:

Pytanko. Czy jest możliwość "oderwania" ditizera od wyświetlacza, wyczyszczenia wszystkiego i przyklejenie go ponownie, gdy będę posiadał klej?

Opublikowano

To już twój problem będzie czy to potrafisz zrobić nie mając podgrzewacza tak by nie uszkodzić digitizera albo  panelu wyświetlacza.

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

To już twój problem będzie czy to potrafisz zrobić nie mając podgrzewacza tak by nie uszkodzić digitizera albo  panelu wyświetlacza.

 

Posiadam suszarkę, którą wcześniej robiłem.

Teraz pytanie - Czy usuwając ditizer od wyświetlacza, nie uszkodzę dotyku?

Opublikowano

Nie wiem, dowiesz się dopiero jak zrobisz i potem złożysz 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...