Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomysł na serwer Survival - czy taki pomysł by się przyjął?


  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podoba się ?

    • Tak
      5
    • Nie
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, ostatnio myślałem nad stworzeniem serwera Survival 


 


Co mam na myśli/co by na nim było ? 


 


Przejdźmy do Spawnu który byłby w miarę prosty nie była by to budowla ,,piękna" lecz prosta ( nie jakiś zwykły kwadrat).


 


Byłyby Gildie ( Nie takie jak na normalnym SV + Gildie ).Co miesiąc odbywał by się event w postaci wojny gildii i gildia która by wygrała otrzymało by Tytuł Gildi miesiąca , a także różne dodatki


 


Lubisz grać solo ? nie ma problemu tez na to będzie rozwiązanie ;)


A mianowicie zakładał byś swoją drużynę ( od 1 do 5 członków ) Będziesz mógł zaprosić do drużyny 4 osoby ale nie musisz i pod koniec miesiąca walczył byś o miano najlepszej drużyny.


 


Drop ze stone.


Zwierzaki.


Questy ( Tak, właśnie questy było by ich mało np. oddaj ... znajdź ... )


Eventy.


Skrzynia serwerowa ( otwierasz ppm i otrzymujesz drop np. 2x Diament )


Bossy ( Drop przedmiotów bardzo potrzebnych np. do gildii )


Mini Bossy


 


 


 


Jeżeli masz jakiś pomysł to napisz i oceń czy grał byś na takim serwerze


Temat będzie edytowany.


 


 


 


Opublikowano

Drużyny usunąłbym na rzecz trochę lepszych gildii. Tak to wszystko gra i myślę, że przyciągnąłbyś trochę graczy.

Poczekam na resztę kom. ale twój też biorę pod uwagę 

 

@Dodano ankietę do tematu

Opublikowano

Rozwiń bardziej temat, po za questami i zwierzakami przypominającymi mi pewną grę mmo #metin nie widzę nic będącego zamysłem projektu.

Opublikowano

Rozwiń bardziej temat, po za questami i zwierzakami przypominającymi mi pewną grę mmo #metin nie widzę nic będącego zamysłem projektu.

Widzisz tylko Gildie, questy i zwierzaki ?

A gra solo ? Bossy ? 

Opublikowano

Jedynym plusem dla, którego warto zagrać to questy urozmaicające serwer, dobrze by byłoby aby PLUGIN/SKRYPT był twojego autorstwa :).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...