Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Więc tak.

2 dni męczyłem się z uruchomieniem własnego serva. Bardzo zadowolony, gdy ruszył i gdy wszystko zrobiłem jak trzeba (robiłem wszystko tak jak w poradnikach na YT), włączam Metka przez łeb sury (podałem IP swojego serva z hamachi z końcówką 100) i wyskakuje mi ten pieprzony błąd local/hongkong/locale_game.txt.

 

[Klient Metina jest z 2008.01.17> nie patchowany> dodałem do niego tylko te pliki z łbem sury i mc]

 

Proszę, nie dawajcie głupich komentarzy typu "google> to Twój przyjaciel", albo coś w tym stylu.

 

 

Jeśli źle trafiłem, proszę przenieść mój Temat do odpowiedniego działu.

uwodzici3l.png

Metin2:

Obsydian (Shinsoo):

* 66lvl wojownik Mental.

* 35lvl Sura BM (Drop)

* 35lvl Wojownik Body (Drop)

WarRock:

* 28lvl Ratio: 2.09

* 13lvl Ratio 3.46

Opublikowano

ale to nie chodzi o klienta. Zrób spolsczenie, jeśli chcesz grać na metku polskim, jeśli nie to podaj IP, a ja ci zrobię.

heheher.png

Kwicze skilla.

Piszę co myślę, jeśli cię uraziłem moją odpowiedzią, to idź się schowaj.

Opublikowano

IP hamachi to 5.125.200.224

Byłbym bardzo wdzięczny, chciałbym w końcu ukończyć serv. heh ;)

uwodzici3l.png

Metin2:

Obsydian (Shinsoo):

* 66lvl wojownik Mental.

* 35lvl Sura BM (Drop)

* 35lvl Wojownik Body (Drop)

WarRock:

* 28lvl Ratio: 2.09

* 13lvl Ratio 3.46

Opublikowano

ale to nie chodzi o klienta. Zrób spolsczenie, jeśli chcesz grać na metku polskim, jeśli nie to podaj IP, a ja ci zrobię.

a byś mi też zrobił?

IP z hamachi:

a) z koń. 100 : 5.165.48.100

B) Bez koń. 100: 5.165.48.35

 

ps i co z tym zrobić?

 

dam 5*

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

mam ten sam problem tylko że ja na chińskim clijencie to robie tam też jest potrzebne te spolszczenie???

 

 

 

Specjalnie szukałem tego tematu nie hciałem tworzyć nowego :) :huh: ;)xD :rolleyes: o.O:O :o :P :P :P :P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...