Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zabezpieczenie skrzyń na cuboidzie - otwieranie przez właściciela.


ReFaza

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak mogę zabezpieczyć skrzynie na cuboidzie aby mógł je otwierać tylko właściciel cuboidu?

Z flagą "chest-acces" na "allow" każdy je może otwierać, a na "deny" nikt, nawet właściciel cuba.

To samo tyczy się flagi "use"

Nie mam i nie dodam pluginu LWC

Opublikowano

Dodaj permisję poszczególnej randze .

...

Opublikowano

zawsze możesz dodać plugin lockette i to załatwi sprawę

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/lockette/

jeśli jednak takie rozwiązanie cie nie satysfakcjonuję to

 

najpierw użyj skóry żeby sprawdzić jakie masz cuboidy założone na tym konkretnym terenie,

wtedy napisz /rg info nazwa_cuboid1, 

później napisz tak wszystkie cuboidy i daj ss'y, albo logi tu na forum, wtedy dokładnie powiem Ci co musisz zrobić.

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

@macjoker007

 

To serwer survival, ten cuboid jest daleko poza spawnem.

Mam 3 cuboidy, 2 są na spawnie (teren z PvP off i on), trzeci to właśnie ta "działka" na której chciałbym zabezpieczyć skrzynki.

Przepisze info o cubie:

 

Region: one (type=cuboid, priority=0)

Flags: chest-acces: ALLOW, use: ALLOW  

Owners: (tutaj 4 właścicieli, wszyscy są zwykłymi graczami bez operatora)

Members: (none)

Bounds: (kordy)

Opublikowano

zrób to o co prosiłem w całości, a nie tylko część logów mi dajesz :x

 

ale jeśli wszystko jest dobrze to napisz /rg flag nazwaCuba chest-access deny

i dodaj właściciela jak właściciela, a nie membera i będzie dobrze, a jak nie będzie mógł otworzyć skrzyń to napisz

/rg flag nazwaCuba chest-access

i na pewno będzie dobrze.

 

a jeśli nie, to wgraj plugin RedProtect

https://www.spigotmc.org/resources/redprotect.15841/

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

@macjoker007

 

Nałożyłem flagę chest-access allow, później ją usunąłem i już nikt oprócz właściciela nie może ich otwierać  :v

 

Problem rozwiązany, temat do zamknięcia!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...