Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BnS] Solowanie bossów jako assasyn - poradnik dla opornych


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo, wczoraj na frakcyjnym czacie ziomeczek płakał że nie może zrobić 7 piętra muszyn tower wiec postanowiłem mu filmik nagrać jak to sie robi, wrzuce go tutaj ponieważ nie tyczy sie to tylko wieży ale wszystkich bossów

 

 

 

 

Ps. Przyciszcie troche YT xD

ae1d1005fe.png


Opublikowano

Ja nadal nie mogę go zabić. Właśnie rozwaliła mi się broń po godzinnej walce :D Nie wiem czemu, ale w pewnym monecie, po użyciu backstab, nie mogę użyć na nim shadow dasha. Jeden błąd i już wiem że padnę.

Opublikowano

Assasin poradzi sobie z każdym bossem, tylko trzeba trochę poćwiczyć ;)

                                                                                                                                                                                                                                                                            y8HqE13.png                             

Opublikowano

@Sinlay SIN to postać od katowania klawiatury, jeśli nie umiesz, nie chcesz to zmień lepiej klasę ;)

                                                                                                                                                                                                                                                                            y8HqE13.png                             

Opublikowano

#2up

 

mozna niby ulepszonej trójki uzywać jeszcze ale to ma duzy cd i pojawiasz sie na chwile wiec boss moze złapać agro

 

x pod smoke screena ze stealthem na 10 czy tam 15 sec ale tego nie lubie grac xD

 

katować klawe i tak bedziesz bo f+rmb

ae1d1005fe.png


Opublikowano

#2up

 

mozna niby ulepszonej trójki uzywać jeszcze ale to ma duzy cd i pojawiasz sie na chwile wiec boss moze złapać agro

 

x pod smoke screena ze stealthem na 10 czy tam 15 sec ale tego nie lubie grac xD

 

katować klawe i tak bedziesz bo f+rmb

Ja robię tak. Kończy mi się stealh, stun, kilka hitów, close shave ( po tym skillu mamy trochę czasu, więc nie złapiemy agro ) i hook kick ( kiedy hook kick jest na cd, używam sweeping gale, żeby zyskać trochę czasu )

Opublikowano

Koleszko powiedz mi jak to jest ze ci sie focus regenruje tak szybko ? znaczy mi tez sie regeneruje ale nie tak szybko jak tobie mam 43lv 

Opublikowano

Koleszko powiedz mi jak to jest ze ci sie focus regenruje tak szybko ? znaczy mi tez sie regeneruje ale nie tak szybko jak tobie mam 43lv 

Shadow drain odnawia 15 focus w 5 sek, do tego shadow dash odnawia 5/7.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Poradnik taki trochę 2/10 bo tylko nagrałeś jak to się robi ale nic nie wytłumaczyłeś :p Trochę lepszy poradnik jest od godrika bo tłumaczy każdy skill dlaczego ten itd. :D Ale i tak + za starania :D

Opublikowano

to o 3 w nocy robiłem wiec nie chciałem sie drzeć, a coś mi sie nie chce w vegasie 60fps zapisywać żeby dać z podłożonym dźwiękiem ;/// mozna sie domyslic po cd skilli xD

ae1d1005fe.png


  • Biter. zmienił(a) tytuł na [BnS] Solowanie bossów jako assasyn - poradnik dla opornych

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...