Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] Jest możliwość darmowego l#?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Można grać na darmowej wersji L#, jednak ograniczenia są naprawdę spore. Możesz grać jedynie 2 mecze dziennie przy użyciu L# i co najważniejsze... nie możesz grać rankedy. Same normale i gry na boty :)

916741414680034286162.png

Opublikowano

A jakiś zakres w używaniu skryptów? czy skrypty mogę wszystkie używać? 

 

A co do tych 2 meczów, nie ma sposobu by ominąć?

 

Co do rankedów to na rankedach mi nie zależy moja zabawa ze skrpytami zaczyna się i kończy na smurfach 10-20lvl

.

Opublikowano

A jakiś zakres w używaniu skryptów? czy skrypty mogę wszystkie używać? 

 

A co do tych 2 meczów, nie ma sposobu by ominąć?

 

Co do rankedów to na rankedach mi nie zależy moja zabawa ze skrpytami zaczyna się i kończy na smurfach 10-20lvl

Nie ma sposobu, ewentualnie na customie, gdy się kończy mecz to wychodzisz z kolegą jak gracie 1 v 1, jak gracie 5 v 5 z kumplami, to wszyscy wychodzicie.

Wszystkie skrypty możesz używać.

Opublikowano

 

Możesz jeszcze zostać developerem i również mieć za darmo :D

Jak nim zostać ?

 

tzn pisać skrypty do l#

 

 

 

#

Jakoś będę wykorzystywał te 2 codzienne mecze, a resztę się bawił na EB

.

Opublikowano

 

A jakiś zakres w używaniu skryptów? czy skrypty mogę wszystkie używać? 

 

A co do tych 2 meczów, nie ma sposobu by ominąć?

 

Co do rankedów to na rankedach mi nie zależy moja zabawa ze skrpytami zaczyna się i kończy na smurfach 10-20lvl

Nie ma sposobu, ewentualnie na customie, gdy się kończy mecz to wychodzisz z kolegą jak gracie 1 v 1, jak gracie 5 v 5 z kumplami, to wszyscy wychodzicie.

Wszystkie skrypty możesz używać.

 

FreedomSharp i jazda


Koniec niewolnictwa ;)



Carl Johnson Aka CJ

Kings Never Die
After five years at east coast, It was time to go home.

 

Opublikowano

 

 

A jakiś zakres w używaniu skryptów? czy skrypty mogę wszystkie używać? 

 

A co do tych 2 meczów, nie ma sposobu by ominąć?

 

Co do rankedów to na rankedach mi nie zależy moja zabawa ze skrpytami zaczyna się i kończy na smurfach 10-20lvl

Nie ma sposobu, ewentualnie na customie, gdy się kończy mecz to wychodzisz z kolegą jak gracie 1 v 1, jak gracie 5 v 5 z kumplami, to wszyscy wychodzicie.

Wszystkie skrypty możesz używać.

 

FreedomSharp i jazda


Koniec niewolnictwa ;)


 

Data. :)

----------------------

Tak, teraz jest możliwość darmowego L#, freedom sharp L#, wyszukaj sobie, wszystko działa bez bugów, zarzutów, etc.

Opublikowano

 

 

 

A jakiś zakres w używaniu skryptów? czy skrypty mogę wszystkie używać? 

 

A co do tych 2 meczów, nie ma sposobu by ominąć?

 

Co do rankedów to na rankedach mi nie zależy moja zabawa ze skrpytami zaczyna się i kończy na smurfach 10-20lvl

Nie ma sposobu, ewentualnie na customie, gdy się kończy mecz to wychodzisz z kolegą jak gracie 1 v 1, jak gracie 5 v 5 z kumplami, to wszyscy wychodzicie.

Wszystkie skrypty możesz używać.

 

FreedomSharp i jazda


Koniec niewolnictwa ;)


 

Data. :)

----------------------

Tak, teraz jest możliwość darmowego L#, freedom sharp L#, wyszukaj sobie, wszystko działa bez bugów, zarzutów, etc.

 

No dobra, to naprawdę działa :D Ja głupi zapomniałem o jednej najważniejszej rzeczy i przez to nie działało lel :D 

 

Btw. Kto ryzykuje i też gra na mainie ? :D

Opublikowano

 

 

 

 

A jakiś zakres w używaniu skryptów? czy skrypty mogę wszystkie używać? 

 

A co do tych 2 meczów, nie ma sposobu by ominąć?

 

Co do rankedów to na rankedach mi nie zależy moja zabawa ze skrpytami zaczyna się i kończy na smurfach 10-20lvl

Nie ma sposobu, ewentualnie na customie, gdy się kończy mecz to wychodzisz z kolegą jak gracie 1 v 1, jak gracie 5 v 5 z kumplami, to wszyscy wychodzicie.

Wszystkie skrypty możesz używać.

 

FreedomSharp i jazda


Koniec niewolnictwa ;)


 

Data. :)

----------------------

Tak, teraz jest możliwość darmowego L#, freedom sharp L#, wyszukaj sobie, wszystko działa bez bugów, zarzutów, etc.

 

No dobra, to naprawdę działa :D Ja głupi zapomniałem o jednej najważniejszej rzeczy i przez to nie działało lel :D 

 

Btw. Kto ryzykuje i też gra na mainie ? :D

 

Ten kto ma bola napisanego w lua kappa



Carl Johnson Aka CJ

Kings Never Die
After five years at east coast, It was time to go home.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...