Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zbugowana trawa, sadzonki, kwiaty.


DreaMPL96

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam mały problem z trawą, oczywiście wersja mc 1.7.10.

Trawa wygląda następująco:

http://screenshot.sh/ovXxu18Xqiyc1

Gdyby ktoś nie zauważył, to ta trawa jest tak lekko czarna. Tyczy się to też sadzonek i kwiatów.

 

Oczywiście to nie jest wina TXT lecz chyba ustawień graficznych.

 

Problem pojawia się na paczce antycheat "blazingpack" i mam ten błąd tylko na tej wersji.

 

Dodam jeszcze, że jak podejdę bliżej, to to znika ale tylko w określonej odległości. 

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Zwyczajnie nie graj na Blazing, tylko na serwerach, które tego wymagają.

No spoko, tylko ja gram na tych serwerach co akurat mają paczkę no i niestety błąd mnie strasznie denerwuje. 

 

Jeszcze raz, tak to wygląda: 

http://screenshot.sh/ouU5wfNOCHIyr

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@DreaMPL96

Gostek, nikt ci nie pomoże. Spróbuj wszystko pozmieniać w opcjach.

 

Blazingpack, to jedna wielka porażka (wg. mnie) i w życiu nie wszedł bym na serwer z nim.

 

 

Jak na moje oko, masz 2 opcje.

 

1. Przyzwyczaić się do takich texturepacków

2. Odinstalować blazingpack, a z serwerów odejść.

Daj lajka! Nic to nie kosztuje, ale bardzo tego potrzebuje!


d9xa4.png


10 | 25 | 50 | 75 | 100 | 250 | 500 | 1000


Kliknij w obrazek! Zobacz nasz serwer!


Chcesz abym zobaczył? Napisz @Notrax3

Opublikowano

Ja bym się przyzwyczaił, przecież to jest nawet spoko, zaostrza wygląd np. trawy i wygląda ona dokładniej, realistyczniej. 

#LenovoLegion Team

Opublikowano

Ja bym się przyzwyczaił, przecież to jest nawet spoko, zaostrza wygląd np. trawy i wygląda ona dokładniej, realistyczniej. 

Ty sobie posty nabijasz czy co??? Co tu zaostrza wygląd, wszystko wygląda jak kupa. Jeśli u ciebie trawa w rzeczywistości wygląda tak jak na ss to polecam zatrudnić ogrodnika bo z Twoją trawą jest coś nie tak.

Opublikowano

Ale to jest tylko i wyłącznie zabezpieczenie..

Część osób ma np. zamiast trawy kutasy także no. XDDD

 

Tak ma być i nie zniwelujesz tego.

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...