Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tom Clancy's The Division - Gra nie uruchamia się, pojawia się puste okienko


thelaba14

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiedziałem gdzie napisać ten temat, jeśli zrobiłem to źle to proszę - poprawcie :P

Więc słuchajcie, wczoraj pobrałem sobie The Division a dzisiaj o 13:00 wystartowała otwarta beta.

Problem w tym, że gra mi się nie uruchamia.. Odpalam, włącza się okienko z grą. Puste okienko. I to tyle :P

Jakakolwiek próba kliknięcia czy zrobienia czegokolwiek kończy się "brakiem odpowiedzi".. Czekałem chyba z 30min z nadzieją, że coś się ruszy ale niestety tak się nie stało. Zmieniłem wygląd systemu żeby poprawić optymalizacje(?), używałem ccleanera, game boostera itp. Nic nie działa. Czy można temu jakoś zaradzić? :|

Screen:

Bez_tytu_u.png

 

Budowniczy
Opublikowano

Spróbuj uruchomić grę jako administrator systemu, a także zaktualizuj wszystkie sterowniki do najnowszych.

Opublikowano

Zaktualizowałem wszystkie sterowniki. Gdy uruchamiam grę jako administrator systemu uplay prosi mnie o klucz cd/kod aktywacyjny. Haha, klucz do otwartych beta testów?

Nowicjusz
Opublikowano

Mam podobny problem, zaktualizowałam sterowniki i nadal nie działa... Jak odkryjesz super sposób na zniknięcie problemu to proszę daj znać

Opublikowano

a próbowałeś może przeinstalować grę?

Jeszcze nie, dopiero po północy spróbuję.. mój internet nie pozwoli mi teraz na ściągnięcie gry o wadze 25gb :yay:

Nowicjusz
Opublikowano

"Guys if you have PC above minimal requirements then try to manually launch Workstation system service. It helped me with white screen/0xc0000005 error.

Windows Control Panel\System and Security\Administrative Tools\Services look for "Workstation" (maybe it will have localized name i dont know) and "start" it

MAYBE it will help to you!"

 

http://forums.ubi.com/showthread.php/1390784-And-Again-White-Screen/page2?highlight=running

 

Aktualnie nie mogę uruchomić usługi Stacja robocza, ktoś może wie dlaczego?

 

 

Opublikowano

"Guys if you have PC above minimal requirements then try to manually launch Workstation system service. It helped me with white screen/0xc0000005 error.

 

Windows Control Panel\System and Security\Administrative Tools\Services look for "Workstation" (maybe it will have localized name i dont know) and "start" it

 

MAYBE it will help to you!"

 

http://forums.ubi.com/showthread.php/1390784-And-Again-White-Screen/page2?highlight=running

 

Aktualnie nie mogę uruchomić usługi Stacja robocza, ktoś może wie dlaczego?

Może to pomoże? Spróbuj.

https://support.kaspersky.com/pl/11046

Nowicjusz
Opublikowano

 

"Guys if you have PC above minimal requirements then try to manually launch Workstation system service. It helped me with white screen/0xc0000005 error.

 

Windows Control Panel\System and Security\Administrative Tools\Services look for "Workstation" (maybe it will have localized name i dont know) and "start" it

 

MAYBE it will help to you!"

 

http://forums.ubi.com/showthread.php/1390784-And-Again-White-Screen/page2?highlight=running

 

Aktualnie nie mogę uruchomić usługi Stacja robocza, ktoś może wie dlaczego?

Może to pomoże? Spróbuj.

https://support.kaspersky.com/pl/11046

 

 

nie mam płyty z systemem i nie potrafię znaleźć tego pliku w ostatnim kroku dla win 8

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...