Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego ruscy nie rozmawiaja po angielsku?


HalfLife3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Dodalem ruska i się zapytałem, dlaczego nie piszesz po angielsku?

On na to że nie ma w jego szkole angielskiego tylko jest rosyjski.

Teraz wiecie czemu ruscy nie mówią po angielsku xD

@Edit to nie troll, jak cos moge dac nawet ss'y

Pozdrawiam.

Opublikowano

Przecież z ruskami idzie się dogadać. Google translate, wpisujesz tekst pl i tłumaczysz na ruski. Pod cyrylica wyświetla ci się znaki jak to przeczytać xD dzisiaj sobie właśnie tak gadałem z ruskami, "nice Russian" itd :D świetna zabawa

Opublikowano

Nie wszyscy sie go nie ucza, ale to prawda, ze wiekszosc sie pewnie nie uczy, zreszta czesto po grze ruskow sadze, ze oni nawet do szkoly nie chodza, swoja droga z bagietami czesto tez w cs jak z ruskami, tez tylko po swojemu przewaznie napierdzielaja, tak wiec propsuje ogarnietych ruskow, ktorzy choc troche sie dogadaja po angielsku.

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

a dla czego polacy nie rozmawiaja po rusku ? Jest sporo województw gdzie rosyjski jest w szkolach oczywiscie to zalezy od szkoly czy bedzie miec rosyjski lecz watpie ze wszyscy go nie macie .... jezeli napotykacie na wlocha marudzici ze nie mowi po angielsku tylko po wlosku ? albo francuza ? Jak patrze na tego typu wpisy to juz nawet zalu nie czuje, tylko zniesmaczenie.

76561198013232167.png

Opublikowano

a dla czego polacy nie rozmawiaja po rusku ? Jest sporo województw gdzie rosyjski jest w szkolach oczywiscie to zalezy od szkoly czy bedzie miec rosyjski lecz watpie ze wszyscy go nie macie .... jezeli napotykacie na wlocha marudzici ze nie mowi po angielsku tylko po wlosku ? albo francuza ? Jak patrze na tego typu wpisy to juz nawet zalu nie czuje, tylko zniesmaczenie.

Angielski to jezyk miedzynarodowy, czy rosyjski jest takowym? Z wlochem i francuzem mozna sie dogadac po angielsku, przynajmniej z wiekszoscia nich mozna.

Opublikowano

 

a dla czego polacy nie rozmawiaja po rusku ? Jest sporo województw gdzie rosyjski jest w szkolach oczywiscie to zalezy od szkoly czy bedzie miec rosyjski lecz watpie ze wszyscy go nie macie .... jezeli napotykacie na wlocha marudzici ze nie mowi po angielsku tylko po wlosku ? albo francuza ? Jak patrze na tego typu wpisy to juz nawet zalu nie czuje, tylko zniesmaczenie.

Angielski to jezyk miedzynarodowy, czy rosyjski jest takowym? Z wlochem i francuzem mozna sie dogadac po angielsku, przynajmniej z wiekszoscia nich mozna.

 

Haha, pamiętam wycieczkę do Włoch ze szkoły jak kolega się pyta po angielsku gościa 20-30 lat czy da mu łyżkę do lodów, a ten mu pokazuje gdzie są drzwi do ubikacji. We Francji będzie jeszcze gorzej bo oni angielskiego nie uznają za międzynarodowy tylko najważniejszy jest dla nich francuski.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...