Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[MW] Jak zwiększy XP za zabicie na serwerze 1.7?


Metan1987

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam od paru dni posiadam serwer Cod4 1,7 , chciał bym zmienić ustawienia tak jak w temacie powiększone xp za zabicie standardowo jest 5xp a jak ustawić np na 100xp , pomoże ktoś ??

Opublikowano

Znalazłem na innym forum takie komendy

that is for more points

this for more xp
scr_xpscale 4

scr_gametype_kill 
for points per kill

they all needed to be filled in the console or mod and you need to be host

 

 

Komenda scr_xpscale odpowiada za punkty. Oczywiście musisz być zalogowany w rcone aby zadziałała albo zmienić w plikach serverowych punkty za killa

12Z3na4w70uNWDDFCGFCG.gif

Opublikowano

Niestety w plikach serwerowych nie ma nic związanego z zmianą xp!!
/rcon set scr_xpscale 4
i /rcon set scr_dm_score_kill "1000"

a te cmd na rconie mi nie działają tzn nic nie dają !!!

Opublikowano

Hmm ciekawa sprawa.Zobacz czy masz możliwość ustawienia sv_cheats na 1 i potem spróbuj ustawić xp za killa ale myślę że nie zadziała. Rcon odrzuca prawidłowe komendy to jest normalka tak samo jak odrzuca komendę aim.Wpisz jescze set scr_dm_score_kill i set scr_dm_scorelimit ale bez cyfry i zobacz czy konsola zareaguje jeśli nie to odpuść,wtedy będziemy szukać innej drogi

12Z3na4w70uNWDDFCGFCG.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...