Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Niektóre ustawienia w autoexec nie działają!


MaciuPolska

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zrobiłem własny plik autoexec i niektóre ustawienia/bindy nie działają podczas gry !!

Wkleje mój cały autoexec powiecie o co chodzi? co źle zrobiłem??

a ogólnie nie działa mi: viewmodel , crosshair , QQ , net graph podczas kliknięcia TAB

 

mój autoexec:

 

bind "C" "noclip"
bind "R" "+reload; r_cleardecals"
bind "SHIFT" "+speed;r_cleardecals"
bind "CTRL" "+duck;r_cleardecals"
 
bind "MWHEELUP" "+jump"
bind "MWHEELDOWN" "+jump"
bind "SPACE" "+jump"
 
net_graph "1"
net_graphheight "9999"
bind "TAB" "+scorenet"
alias "+scorenet" "+showscores; net_graphheight 0"
alias "-scorenet" "-showscores; net_graphheight 9999"
 
cl_crosshair_drawoutline "0";
cl_crosshair_dynamic_maxdist_splitratio "0.35";
cl_crosshair_dynamic_splitalpha_innermod "1";
cl_crosshair_dynamic_splitalpha_outermod "0.5";
cl_crosshair_dynamic_splitdist "7";
cl_crosshair_outlinethickness "1";
cl_crosshairalpha "255";
cl_crosshaircolor "5";
cl_crosshaircolor_g "255";
cl_crosshaircolor_r "0";
cl_crosshairdot "0";
cl_crosshairgap "-2.000000";
cl_crosshairgap_useweaponvalue "0";
cl_crosshairscale "1000";
cl_crosshairsize "3.500000";
cl_crosshairstyle "5;
cl_crosshairthickness "1.000000";
cl_crosshairusealpha "1";
cl_fixedcrosshairgap "-7";
 
cl_disablefreezecam 1 
snd_headphone_pan_exponent 2
voice_scale 0.7
volume 0.40
bind "9" disconnect
cl_forcepreload 1
snd_mixahead 0.05
 
developer 1
con_filter_enable 2
con_filter_text_out "Player:"
con_filter_text "damage given"
 
alias "+switch" "lastinv"
alias "-switch" "lastinv"
bind "q" "+switch"
 
viewmodel_fov "80"
viewmodel_offset_y "-1"
viewmodel_offset_z "-1.5"
viewmodel_offset_x "2"
host_writecofting
 
----------------------------
POMOCY !!
Opublikowano

Jak załączasz grę to wpisz w konsolce exec autoexec, możliwe ze sam się nie injectuje przy włączeniu gry. (Możesz też dodac +exec autoexec w komendach startowych cs'a)

xTypeRx_eune_105_3_text.png


Opublikowano

Jak załączasz grę to wpisz w konsolce exec autoexec, możliwe ze sam się nie injectuje przy włączeniu gry. (Możesz też dodac +exec autoexec w komendach startowych cs'a)

Dzięki !! 

PROBLEM ROZWIĄZANY !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...