Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam skryptu na zmianę wygladu /msg, /r itp.


Envigoo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Ma ktoś może skrypt na zmianę wyglądu komendy /msg aby nie wyglądała tak jak standardowa z essentials?

Pozdrawiam

Opublikowano

Takowe wiadomości możesz zmienić w taki sposób:

 

Bierzesz plik essentials.jar np na pulpit,

wchodzisz w niego i w zależności, czy w config.yml masz ustawiony język angielski czy polski bierzesz plik messages_en/pl.properties wypakowywujesz na pulpit

otwierasz go np przez notatnik (polecam notepad++)

I szukasz linijek od message

 

Kolory są następujące:

\u00a7 - to służy za &

i kolor czerwony to np

\u00a7c  - &c

kolor żółty:

\u00a7e  - &e

itd

 

później ten plik spowrotem pakujesz do essentials.jar

i plik jar wrzucasz na serwer, serwer reloadujesz

 

Również pozdrawiam

Jeżeli pomogłem, daj + Ciebie nic nie kosztuje Mi znaczy wiele.

 

 

 

 

 

 

 

Zachęcam do podsyłania pomysłów na film jako poradniki na YouTube

 

Opublikowano

Może wiesz która to linijka, bo na nic nie trafiłem?


Takowe wiadomości możesz zmienić w taki sposób:

 

Bierzesz plik essentials.jar np na pulpit,

wchodzisz w niego i w zależności, czy w config.yml masz ustawiony język angielski czy polski bierzesz plik messages_en/pl.properties wypakowywujesz na pulpit

otwierasz go np przez notatnik (polecam notepad++)

I szukasz linijek od message

 

Kolory są następujące:

\u00a7 - to służy za &

i kolor czerwony to np

\u00a7c  - &c

kolor żółty:

\u00a7e  - &e

itd

 

później ten plik spowrotem pakujesz do essentials.jar

i plik jar wrzucasz na serwer, serwer reloadujesz

 

Również pozdrawiam

Może wiesz która to linijka, bo na nic nie trafiłem?

Opublikowano

Możesz spróbować anulować event przy wywołaniu komendy i wywoływać własny. Wtedy będziesz mógł dowolnie dostosować wyświetlanie wiadomości.

Opublikowano
msgFormat=\u00a76[{0}\u00a76 -> {1}\u00a76] \u00a7r{2}

u mnie to linijka 250

Jeżeli pomogłem, daj + Ciebie nic nie kosztuje Mi znaczy wiele.

 

 

 

 

 

 

 

Zachęcam do podsyłania pomysłów na film jako poradniki na YouTube

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...