Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

For-Speak.net | DARMOWY | STABILNY | BEZPIECZNY | AUTOMATYCZNY


sucharcs

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gotowe.png


 


For-Speak.net


 


 


Oferujemy:


 


- Niskie Pingi


-Świetne Wykształconą Administracje


-Zautomatyzowane Usługi Rang/Kanałów 


-Stabilne łącze


-Bezpieczeństwo


-Szybki Serwer VPS


- Zabezpieczenia ANTY-DDOS


-Pokoje Muzyczne


-Eventy


-Dostępność Serwera 24/7


 


 


 


Cztery Strefy Kanałowe :


 


-Publiczne


-Muzyczne


-Prywatne


-Vip


 


 


INFORMACJE


 


Strona główna: http://for-speak.net/


Forum: http://astrogames.pl/


IP: for-speak.net


Opublikowano

Dobra wiec zacznę:

-Baner nie dopasowany skala nie ustawiona

-zabezpieczenia anty ddos właśnie widziałem chciałem wejść do was i jak widzę serwer padł ;)

-

<19:20:41> The icon for server group "Tibia" was not found.
<19:20:42> The icon for channel group "Właściciel kanału" was not found.
<19:20:42> The icon for server group "VIP" was not found.
<19:21:01> insufficient client permissions (failed on i_channel_join_power)

Pozdrawiam 

Ps. Licencja crak jak sie nie mylę ;)

Opublikowano

Dobra wiec zacznę:

-Baner nie dopasowany skala nie ustawiona

-zabezpieczenia anty ddos właśnie widziałem chciałem wejść do was i jak widzę serwer padł ;)

-

<19:20:41> The icon for server group "Tibia" was not found.
<19:20:42> The icon for channel group "Właściciel kanału" was not found.
<19:20:42> The icon for server group "VIP" was not found.
<19:21:01> insufficient client permissions (failed on i_channel_join_power)

Pozdrawiam 

Ps. Licencja crak jak sie nie mylę ;)

 

Serwer miał luke Spokojnie, Jeśli posiadacie jakiekolwiek błędy proszę się ze mną skontaktować.

 

Z góry dziękuję Administracja For-Speak

Opublikowano

Pytanie

A po co wam wersja najnowsza jak każdy wie ze jest pełno bugów? 

Opublikowano

Na pewno ma mniej jak starsza :)

 

Z każdą nową wersją wychodzi coraz więcej błędów, tego nie ogarniesz xD

 

Ps. powodzenia w rozwoju "wygląda" spoko. 

Opublikowano

Niby macie stron stronę www ale po co tam sie rejestrować? 

Po co podać meila? po co wam to? :))

Opublikowano

Niby macie stron stronę www ale po co tam sie rejestrować? 

Po co podać meila? po co wam to? :))

 

Po to aby Inny User nieproszony nie mógł się zalogować na czyjeś konto :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Tematy, które są nieaktywne przez okres 14 dni zostaną przeniesione do archiwum i będą tam dalej dostępne, jednak nie będzie można w nich odpowiadać.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...