Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czym różni się Tera Online (ze strony enmasse) od Tera Fate of Arune?


Koxu155

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niczym, gra się tylko gdzie indziej na serwerze 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

No i o czym ma to świadczyć?

WSZĘDZIE GRAJĄ LUDZIE. Więc pod tym względem żadnych różnic nie ma na  serwerach, chyba że nie odpowiadają ci rasowo  bo jesteś rasistą? 

En Masse jest nastawiona na obsługę amaryk i świata, Fate of Arune głównie europy.

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

No i o czym ma to świadczyć?

WSZĘDZIE GRAJĄ LUDZIE. Więc pod tym względem żadnych różnic nie ma na  serwerach, chyba że nie odpowiadają ci rasowo  bo jesteś rasistą? 

En Masse jest nastawiona na obsługę amaryk i świata, Fate of Arune głównie europy.

Super,lecz nie jestem rasistą. Toleruję wszystkich ludzi. :) Tylko zależy mi,aby gra była...żebym nie było chwili,żebym nie grał sam. I w Terze jest PEŁEN otwarty świat? :)

Opublikowano

Są jakieś różnice? Inne wersje? Czym się różnią? :)

 

 

Obydwie wersje są z innymi graczami? Widzimy ich? :)

 

Pozdrawiam! :)

TERA Online- tak nazywa się gra

Fate of Arun-Nazwa dodatku który wyszedł w lutym tamtego roku

Wcześniej mieliśmy:

Rising

Wounded world

I sporo innych.

Czyli nazwa jest w formie: TERA +Nazwa dodatku.

 

Wydawcy:

Europa- Gameforge-http://en.tera.gameforge.com/

Ameryka-Enmasse-http://tera.enmasse.com/

Rosja-Destiny development- http://www.tera-online.ru/

Korea-Nexon-http://tera.nexon.com/

Taiwan-mangot5-http://images.mangot5.com/template/tera/event/160130/index.html

Opublikowano

Ściągam już TERĘ z GAMEFORGE ... Chodzi mi o to,czy na tych serwerach population: high są ludzie? Nie lubię grać sam,nie vchce być w takim świecie sam :D Widzę tych ludzxi? Jest ich dużO? A może ze strony EnMasse tam gra więcej ludzi? :)

Opublikowano

Najwięcej gra tam gdzie jest aktualnie ich najwięcej. ;) 

 

Nie ma raczej podziału na to gdzie kto gra bo większość grywa na obydwu i na różnych serwerach .  

 

Osiągnąć max poziom to nie problem, tydzień wystarczy ale dopiero wtedy zarzyna się gra.

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Na Europie idż na server Killian najwięcej ludzi tam gra.

Pozatym nie patrz na to "Population" to nie odzwierciedla aktywności tylko zaludnienie(ilość postaci na serwerze stworzonych)

Opublikowano

Nie widać że pisze jak wół na stronie gry że jest  Free to Play?  

 

Co nie szkodzi też dostępem do opcji  P2P, dostępnym cały czas za kasę. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...