Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

POŁĄCZENIE Z SERWEREM UTRACONE.


crossfireplay12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie!

Tak jak w temacie, wchodząc do gry po kilku sekundach wyskakuje komunikat : 
"Połączenie z serwerem utracone".

Jest tu jakaś osoba, która jest w stanie mi pomóc?
Chce wrócić do LC, ale niestety z powodu tego błędu nie dam rady ! :(

 

PRĘDZEJ GDY POSIADAŁEM WINDOWS 7 NIE MIAŁEM Z TYM PROBLEMU!
Teraz posiadam Windows 10 (zainstalowałem, nie od nowego) to czy to może też powodować problem?

 

UWAGI :
- Czytałem wcześniejsze poradniki ( 2 lata temu napisane ), wykonałem następujące czynności, które był w nich zapisane, a mianowicie :
 * Usunąłem LC specjalnym programem, który niby usuwa wszystkie pliki związane z danym programem.
 * Usunąłem rejestry (popsute) specjalnym programem.
 * Zrobiłem defregmentacje (chyba tak to się pisze) dysku.

 * Pobrałem i zainstalowałem LC od nowa i nadal ten problem.

 

Jeśli uda się komuś mi pomóc, odwdzięczę się w postaci doładowania PSC ! 



 

 

ew2x.png

" Nie ważne ile masz w łapie, ważne , że jesteś wariatem ! "

Opublikowano

Witam jeżeli robiłeś już reinstal lc to wszystko wskazuje na twoje łącze coś jest nie tak spróbuj zmienić ip. Jaki masz internet router czy może coś innego.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...