Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Problem z tematami. Kosmetyka- wielkość postów.


Ememenss

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pierwszy problem jest taki- to forum wyświetla mi tematy przeczytane jako nieprzeczytane. Czytam temat jednego dnia, a następnego jest zaznaczony, pogrubiony jako nieprzeczytany, czy że jest w nim coś nowego, a nie nic nie ma.

 

Druga sprawa to kosmetyka- jak piszemy posta to wolne pole między tekstem, a sygnaturą jest strasznie duże.. imo moglibyście je zmniejszyć prawie do minimum.

 

edit: w sumie jeśli chodzi o kosmetykę to dobrze by było, gdyby te tytuły nad avatarem, ilość postów i inne niepotrzebne dodatki zostały wywalone.

Opublikowano

Pierwszy problem jest taki- to forum wyświetla mi tematy przeczytane jako nieprzeczytane. Czytam temat jednego dnia, a następnego jest zaznaczony, pogrubiony jako nieprzeczytany, czy że jest w nim coś nowego, a nie nic nie ma.

 

Druga sprawa to kosmetyka- jak piszemy posta to wolne pole między tekstem, a sygnaturą jest strasznie duże.. imo moglibyście je zmniejszyć prawie do minimum.

 

edit: w sumie jeśli chodzi o kosmetykę to dobrze by było, gdyby te tytuły nad avatarem, ilość postów i inne niepotrzebne dodatki zostały wywalone.

tak, tak, nie - tytuły imo powinny być pod avatarem żeby zwiększyć czytelność

Opublikowano

Co do dwóch pierwszych propozycji się zgadzam.

A jeżeli chodzi o tytuły nad avatarem, to wystarcza, że nie można tam zbyt dużo wpisać :)

giphy.gif

Opublikowano

­1. Tak

2. Tak

3. Ten temat był poruszany już wiele razy, administracja uznała że zostaje tak jest jest. Zmiany w tym miejscu mogą nastąpić dopiero po aktualizacji na 4

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

No to chyba tylko Tobie.

1. Tak

2. Nie

3. Nie, jeszcze może nowy silnik dla forum mają zrobić.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Osobiście jestem na tak w przypadku propozycji 1 i 2. Niestety w stosunku do trzeciej moja ocena jest negatywna.

1980497.jpeg
Admin Cienia
Opublikowano

Warto zwiększyć estetykę treści, natomiast jeśli chodzi o tytuł, to obecnie jest dobrze i nie potrzeba tego zmieniać.

1294477714-U1.png

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Jak już przejdziemy na nową wersję silnika, to wiele rzeczy się zmieni, dojdzie nowy skin, więc będzie to lepiej wyglądać niż teraz

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...