Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Black Opsa kupić? Gdzie gra najwięcej osób?


Kasaj

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kup BO2.

Jest lepszy pod każdym względem jeżeli chodzi o MP.

SP też niczego sobie, ale dużo osób mówi ze BO1 ma lepszą kampanie.

I jeszcze dużo osób w niego gra.

Opublikowano

To zależy od gustu.Ja bardziej poleciłbym tak jak koledzy wyżej black opsa 2,w media expert jest nawet za 7 dych.Ja teraz gram w bo1 na ps3 no i powiem ci że black ops2 zombie nie dorównuje klasykowi black ops 1.

Opublikowano

Teraz to się ludzie rzucili na BO3 :p

Tak, ale było to do max miesiąca po premierze. Teraz ludzie wracają do poprzednich części CoD. W BO3 nie ma nic nowego niż w takim AW, tylko dodali nową kampanię, kilka broni i bieganie po ścianach. Wszystko co na dobre wyszło w BO3 to fajny tryb Zombie.
Opublikowano

Polecam BO2, multi z*******e, kampania też dobra. Bardzo ­ciekawe rozgrywki na multi. Niestety, ale to już te ostatnie multi bez tych kombinezonów magicznych (mam nadzieje, że jeszcze wrócą stare dobre czasy coda, typu coś w klimacie MW2)

Pomogłem? Daj plusika za udzielenie pomocy! :)


01011010 01100001 01101011 01101111 01100011 01101000 01100001 11000101 10000010 01100101 01101101 00100000 01110011 01101001 11000100 10011001 00100000 01110111 00100000 01000100 01101001 01100001 01100010 01101100 01101111 00100000 01001001 01001001 01001001 00100001


-


Xbox One: Praxtor19 - CoD BO III, Diablo III, Forza Horizon 3, Rainbow Six Siege (W te gry gram)


Można zapraszać do znajomych, chętnie zagram :)

Opublikowano

Żeby nie robić nowego tematu to mam pytanie.Czy opłaca się kupić jeszcze cod ghost ? Gra w niego chociaż z 1-3 k ludzi ?

Opublikowano

Nie polecam kupować CoD Ghost. Jeden z najgorszych CoDów. Jak przed chwilą sprawdziłem na SteamCharts, to gra w niego niecałe 400 osób, a to mało.

Opublikowano

Jezeli jestes nastawiony na typowe codowe multi, bo2. Jezeli jestes nastawiony na zombie, bo3, bo2 oba z season passami i c**j xD. Jezeli chcesz multi jakiego jeszcze nie mielismy (i nie mowcie mi tutaj ze to jest kopia AW bo pragnę zauwazyc ze w AW popierdalalo sie jak królik i skakało na 5 metrów) to bierz bo3. Taka jest moja opinia


Jesli chcesz bym zobaczyl co piszesz/odpowiadasz mi napisz na początku posta @DangoPL

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pierwsza część Black Ops była bardzo słaba. Dopiero druga odsłona przypomniała jak wyglądała dobra gra serii CoD dlatego też polecam Ci Black Ops 2. Świetny klimat, daje mnóstwo frajdy z gry. 

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Pierwsza część Black Ops była bardzo słaba. Dopiero druga odsłona przypomniała jak wyglądała dobra gra serii CoD dlatego też polecam Ci Black Ops 2. Świetny klimat, daje mnóstwo frajdy z gry. 

Zgiń przepadnij w piekle! Black Ops 1 był genialny. + miał dedyki


Jesli chcesz bym zobaczyl co piszesz/odpowiadasz mi napisz na początku posta @DangoPL

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Cod bo2 jest spoko i BO też.Kupuj bo2 bo pod względem MP od BO jest mega ! :D ludzie mam zamiar sobie kupić jeszcze mw3 opłaca się dużo gra ludzi ?

Sam niedawno kupiłem MW3 na Steam. Nie polecam. Gra oczywiście się znajdzie itp, ale wieczorkiem aktywnych gier Team Deadmatch jest maksymalnie 10? A w przypadku 3/4 meczy spotkasz cheaterów.

Nie polecam, już lepiej kupić MW1 dla MP i nawet SP.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...