Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuje karty graficznej do 400 złotych.


xxxdts00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piszę ten temat ponieważ jest dość duży wybór i nie mogę się zdecydować, chciałbym by kartę polecił ktoś kto oceni resztę mojego sprzętu i dopasuje do niej odpowiednią kartę, najlepiej ktoś kto sam takiej używał.

Zależy mi na grafice która będzie dobra do gier i uciągnie nowości o ile jest to możliwe.

 

Na tą chwilę posiadam:

Procesor: i5 4590 3,3ghz

Ram:ddr3 fury8gb 1600 (2*4gb) cl10

Płyta  główna: gigabytae ga h81 d3 s1150 h81 2ddr3 usb3/glan atx.

 

Z góry dziękuje za pomoc :)

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Przy takim sprzęcie zgaduje że zasilacz masz dobry.

 

Do tej ceny to HD7850/GTX660

Przy czym GTX 660 byłby trochę lepszy.

 

http://olx.pl/oferta/gigabyte-hd7850-CID99-IDdYIcR.html#0705dff494

/

http://olx.pl/oferta/geforce-gtx-660-gigabyte-CID99-IDdXpRz.html#4c6a2fe7ec

nh766_44609_black_rock_shooter_czarne_wl

Those nostalgic memories,the times where we are simply had fun !

 

 

​     ​

 

Opublikowano

Przy takim sprzęcie zgaduje że zasilacz masz dobry.

 

Do tej ceny to HD7850/GTX660

Przy czym GTX 660 byłby trochę lepszy.

 

http://olx.pl/oferta/gigabyte-hd7850-CID99-IDdYIcR.html#0705dff494

/

http://olx.pl/oferta/geforce-gtx-660-gigabyte-CID99-IDdXpRz.html#4c6a2fe7ec

Tego radeona sie nie opyla brac, bo to wersja 1gb, jak znajdzie 2gb to juz tak.

 

@1361622928-U485574.pngXenZ. nie pisz glupot, do tego procesora powinien wsadzic cos duzo lepszego, a w gta 5 to najwyzej wysokie ustawi, na pewno nie ultra, ani nawet bardzo wysokie. Jak brac juz 750ti to chociaz taka: http://www.morele.net/karta-graficzna-palit-geforce-gtx-750-ti-2gb-ddr5-128bit-ne5x75tt1341f-632003/

steam: /awesomeplayer1337

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...