Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kupiłam słuchawki i nie działa nic.


Unga

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cześć kupiłam słuchawki z mikro dziś takie natec genesis hm34x. po podlączeniu ( z tyłu i z przodu patrzylam ) kompletnie nic nie słychać. 

Jeśli podlącze przez to (patrz link) to słychać. nwm czy potrzebne są jakieś sterowniki czy coś ? bo nic mi nie działa

http://imgur.com/KAyyRvt

kot-i-pilnik-do-paznokci.gif


 


1844414647937941229037.png

Opublikowano

Nie słychać, bo masz już wpięte głośniki do PC :D

Wypnij głośnik i wepnij zamiast niego słuchawki i będzie git.

ale nie rozumiesz, że mikro też nie działa? :) i nie prawda że przez głosniki nie działa :). BO na poprzednim kompie miałam tak samo podłączone glośniki i jakoś mi działało :)

kot-i-pilnik-do-paznokci.gif


 


1844414647937941229037.png

Opublikowano

Na poprzednim kompie TE słuchawki działały? Jak tak, to może musisz sterowniki do karty dźwiękowej pobrać jakieś. Sprawdzałaś już na tym komputerze jakikolwiek inny mikrofon czy działa?

Natec jak zwykle się nie przyznaje do swojego sprzętu i nic o nich na necie znaleźć nie można.

436951440626370320491.png

Opublikowano

Na poprzednim kompie TE słuchawki działały? Jak tak, to może musisz sterowniki do karty dźwiękowej pobrać jakieś. Sprawdzałaś już na tym komputerze jakikolwiek inny mikrofon czy działa?

Natec jak zwykle się nie przyznaje do swojego sprzętu i nic o nich na necie znaleźć nie można.

żaden mi mikro nie działa na tym kompie ani słuchawki, problem z tym że nie wiem jakie sterowniki .. nie znam się za bardzo na kompach

kot-i-pilnik-do-paznokci.gif


 


1844414647937941229037.png

Opublikowano

 

Na poprzednim kompie TE słuchawki działały? Jak tak, to może musisz sterowniki do karty dźwiękowej pobrać jakieś. Sprawdzałaś już na tym komputerze jakikolwiek inny mikrofon czy działa?

Natec jak zwykle się nie przyznaje do swojego sprzętu i nic o nich na necie znaleźć nie można.

żaden mi mikro nie działa na tym kompie ani słuchawki, problem z tym że nie wiem jakie sterowniki .. nie znam się za bardzo na kompach

 

 

Jaki masz komputer (specyfikacja)?

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

 Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,
RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 3000MHz CL16)

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

 

Opublikowano

 

 

Na poprzednim kompie TE słuchawki działały? Jak tak, to może musisz sterowniki do karty dźwiękowej pobrać jakieś. Sprawdzałaś już na tym komputerze jakikolwiek inny mikrofon czy działa?

Natec jak zwykle się nie przyznaje do swojego sprzętu i nic o nich na necie znaleźć nie można.

żaden mi mikro nie działa na tym kompie ani słuchawki, problem z tym że nie wiem jakie sterowniki .. nie znam się za bardzo na kompach

 

 

Jaki masz komputer (specyfikacja)?

 

masz parę linków bo nwm o co chodzi xD

http://imgur.com/RWlpdK4

http://imgur.com/Rd5blcE

kot-i-pilnik-do-paznokci.gif


 


1844414647937941229037.png

Opublikowano

Wiesz co, pieprzyć to, zapewne i tak masz kartę realteka, pobierz to, tylko kliknij po prawo w rozwijaną listę linki bezpośrednie, żebyś żadnego syfu dodatkowego nie pobrała. Zainstaluj to i zobacz czy wszystko działa.

http://www.dobreprogramy.pl/Realtek-AC97-Audio-Codecs,Program,Windows,21169.html

http://imgur.com/t1FGy7x bo ja mam win 7 xD

kot-i-pilnik-do-paznokci.gif


 


1844414647937941229037.png

Opublikowano

 

Wiesz co, pieprzyć to, zapewne i tak masz kartę realteka, pobierz to, tylko kliknij po prawo w rozwijaną listę linki bezpośrednie, żebyś żadnego syfu dodatkowego nie pobrała. Zainstaluj to i zobacz czy wszystko działa.

http://www.dobreprogramy.pl/Realtek-AC97-Audio-Codecs,Program,Windows,21169.html

http://imgur.com/t1FGy7x bo ja mam win 7 xD

 

czytam, że są problemy z tą wersją, pobierz tą

http://www.dobreprogramy.pl/Realtek-AC97-Audio-Codecs,Program,Windows,21169.html

436951440626370320491.png

Opublikowano

 

 

Wiesz co, pieprzyć to, zapewne i tak masz kartę realteka, pobierz to, tylko kliknij po prawo w rozwijaną listę linki bezpośrednie, żebyś żadnego syfu dodatkowego nie pobrała. Zainstaluj to i zobacz czy wszystko działa.

http://www.dobreprogramy.pl/Realtek-AC97-Audio-Codecs,Program,Windows,21169.html

http://imgur.com/t1FGy7x bo ja mam win 7 xD

 

czytam, że są problemy z tą wersją, pobierz tą

http://www.dobreprogramy.pl/Realtek-AC97-Audio-Codecs,Program,Windows,21169.html

 

to samo mi wyskakuje ;//

kot-i-pilnik-do-paznokci.gif


 


1844414647937941229037.png

Opublikowano

To kliknij żeby i tak się instalowało, wirus to żaden nie jest.

Nie masz gg?

mam zaraz napiszę chyba że przez team mi zrobisz xD

kot-i-pilnik-do-paznokci.gif


 


1844414647937941229037.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...